reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
BİGA TRİBÜN | Yeniceköy’den tüm Biga’ya sağduyu ve birliktelik çağrısı |
reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 29 Mart 2019 - 13:22:06
Yeniceköy’den tüm Biga’ya sağduyu ve birliktelik çağrısı

reklam

reklam
Yeniceköy’den tüm Biga’ya sağduyu ve birliktelik çağrısı

Biga Belediye Başkanı ve Millet İttifakı Adayı İsmail Işık; Yeniceköy Birlik ve Beraberlik Mitingi’nde büyük bir coşkuyla karşılandı. Soğuk havaya rağmen meydanı dolduran Bigalılara hitap eden Millet İttifakı Adayı İsmail Işık, bazı yalan ve iftiralara da açıklık getirdi.

Millet İttifakı Adayı İsmail Işık’ın konuşması özetle şöyle:

COŞKULU KARŞILAMA

Çok kıymetli Yeniceköy’lü hemşehrilerim, komşularım.Nasılsınız iyi misiniz? Soğuk havaya rağmen bu meydana yapmış olduğunuz katkı için, bu coşkulu karşılama için canı gönülden teşekkür ederim. Sağ olun, var olun. Allah sizden razı olsun. Soğuk demeden, yağmur demeden, kar demeden iki aydan beri benim ve arkadaşlarımla birliktesiniz. Hepinize çok teşekkür ediyorum. Hepinizden Allah razı olsun. Yeniceköy gençlerine, Yeniceköy Sancağını çıkardıkları için ayrıca teşekkür ederim. Sağ olun, var olun Yeniceköy gençliği.Beş yıl önce de aynısını dediniz ve başkan yaptınız. Yeniden başkan yapmaya var mısınız? Hazır mıyız? 1 Nisan’da Mart’ın sonunda Biga dâhil bütün Türkiye’de çiçekler açacak. Sevgili Yeniceköy’lüler biliyorsunuz ben Yeniceköy’e Biga Merkez ve Belediye binasından daha yakınım. Onun için beni bir komşunuz olarak kabul edebilirsiniz. Çünkü ben sizi komşum olarak kabul ediyorum. Bu akşam sizleri fazla tutmayacağım. Bu coşkumuzun iki gün daha sürmesini sizlerden rica ediyorum. İnşallah 31 Mart günü sandıklara sahip çıkınca saat 17:00’da sandıklar açılacak ve Biga’ya bahar gelecek.”

“BİGA GİBİ DİYE KAVRAM ORTAYA ÇIKTI”

Seçimler ile ilgili vatandaşlarımızın kafasında bir takım tereddütler varmış. Onu açıklamak istiyorum. Daha önceki seçimlerden farklı olarak, 31 Mart’ta yapılacak seçimlerde tek zarf olacak. 3 pusula var. Üç pusulaya tercih ya da evet mührü yapılacak. Bir de muhtar ve azalarının isimlerinin bulunduğu pusula tek zarf içine konulacaktır. Yani 4 ayrı oy pusulası tek zarfın içine konulacak ve sandığa atılacak. Zarfların içine bu dört oy pusulasından başka bir şey konulmayacak. Pusulalardan başka her hangi bir şey konulursa oylar geçersiz olacaktır. Oyunuzun geçersiz olmaması için lütfen oy kullanırken bu bahsettiğim hususları göz önünde bulundurursanız, geçerli oylarınız ile Biga’ya baharı getirirsiniz. 

Beş yıl önce Bizim İsmail diye yola çıktık. Beş yıldan bu yana Sizin İsmail olarak bu kente hizmet etmeye, 4.500 yıllık tarihi olan, Çanakkale’nin en büyük ilçesi olan, Biga’mızı geliştirmeye, kalkındırmaya, çağdaş, modern bir kent yapmaya ve geleceğimizin güvencesi olan çocuklarımıza güzel bir kent bırakmak için arkadaşlarımla birlikte gece gündüz demeden çalıştık. Bu gece gündüz demeden çalışmalarımız sonucunda Biga gibi diye bir kavram ortaya çıktı. Çevre ilçelerde her partinin adayı Biga’yı örnek gösteriyor. İşte Çan’ı, Gönen’i, Lapseki’yi  ‘Biga Gibi’ yapacağım diyorlar. Bu duruma vermiş olduğunuz katkılar için teşekkür ederim. Allah hepinizden razı olsun.”

“YENİCEKÖY’E KREŞ YAPACAĞIZ”

Gençlerimizi çok önemsiyorum. Onların hepsi benim birer evladım, evlatlarım. En çok da çocukların, gençlerin ve kadınların belediyesi olmaktan gurur duyuyoruz. 3600 kadınımız Atatürk Kültür Merkezinde eğitim alıyor. Hizmet alıyorlar ve becerilerini geliştiriyorlar. Aile ekonomilerine katkı sunmaya çalışıyorlar.  Biz kadınlarımızın çalışma hayatının içinde olması için her mahalleye bir kreş yapacağız. Yeniceköy’e de kreş yapacağız. Yeniceköy’e kreş şimdiden hayırlı olsun. Park yaptık. Halı sahanın yanına yeni park yaptık. Aşağıdaki ve okulun yanındaki parkı düzenledik. Allah’ın izniyle yeni parklar da yapacağız. Şehir Parkı,Yeniceköy’e gelecek.

YALAN RÜZGARI BUNLAR”

Ben Bigalı hemşehrilerim ne isterse hepsini yaptım. İşte onun bir diğer örneği de Ramazan Bayramında gerçekleştireceğimiz panayırdır. Geçen yıl pazar yerimiz yetişmedi. Biliyorsunuz Pazar yerimiz yıkılmıştı. Pazaryerinin tamamını belediyenin imkânlarıyla yaptık. Hiçbir pazarcıdan, orada faaliyet gösteren hiçbir kimseden para almadık. Tamamını belediyenin imkânlarıyla yaptık. Ama son zamanlarda Biga’da o kadar çok yalan var ki; yalan rüzgârı, yalan rüzgârı. Çekemeyenlere en büyük cevabı sandıkta vereceğiz. Ben 15 yıldır aktif siyasetin içindeyim. Her zaman olduğu gibi Yeniceköy ve bütün Bigalıların sağduyusuna güvendim. Bigalılar bu yalanlara zaten geçit vermeyecek. 15 yıldır aktif siyasetin içindeyim, dedim. 3’üncüye belediye başkan adayıyım. Defalarca milletvekili seçimlerinde parti başkanı ve Belediye Başkanadayı olarak çalışmalarda bulundum. Hiçbir vatandaş hakkında, hiçbir parti ve adayı hakkında benim ağzımdan kötü bir şey duymamışsınızdır. İlk önce bizim aldığımız aile terbiyesi buna izin vermez. Hiç kimsenin hakkında yalan yanlış hiçbir şey konuşmadım.  Son beş yıldan beri Bigalılar bana dedi ki sen bu kentin en emin, en güvenilir insanısın. Beni Belediye Başkanı yaptınız. Bu şehrin güvenilir insanı imajına zarar vermemek için ona bir halel getirmemek için 24 saat durmaksızın bu onurlu görevi yerine getirirken çok dikkatli oldum. Belediyenin kuruşunu harcarken her zaman söylüyorum ben bir mali müşavirim, hesap uzmanıyım diye bir hesap uzmanı titizliğiyle kılı kırk yararak harcama yaptım. Bizimle ilgili somut hiçbir delilleri yok. Olamaz da zaten. Çünkü bizim yanlışımız yok. Bunlar güneşi balçıkla sıvamaya çalışıyorlar. Güneşin balçıkla sıvanamayacağı gibi İsmail Işık ve ekibini karalayamazsınız. Bizde yanlış olmaz. Yanlış yapacak olan ilk önce karşısında bizi bulur. Bugüne kadar izin vermedik, bundan sonra da vermeyeceğiz.

“60 AYDIR ORTALARDA OLMAYANLAR 2 AYDIR ŞAKIYORLAR”

Bu seçimler gelecek beş yıl için yapılıyor. Ben gelecek beş yılda, gelecek dönemde Biga’ya neler yapabilirim.  İnsanları daha mutlu ve huzurlu nasıl yapabilirim tek derdim, tek düşüncem bu oldu. Çünkü benim işim de Biga, gücüm de Biga. İşimiz de Biga, gücümüz de Biga. Ben son iki ayın Belediye Başkanı adayı değilim. Ben 60 aydır Belediye Başkanıyım. 58 aydır ağzını açmayanlar, şimdi ortalarda bülbül gibi şakıyorlar. Şakımak ne? Yalan, iftira, karalama. Bakın pazartesi akşamı Kavaklıkta miting yaptı arkadaşlarımız. Bugün gittim, uğradım. Orada çalışanlarımız ile görüştüm. Daha önce bilgi almıştım. Bu miting yapan arkadaşlar diyorlar ki onlar geleceği için oradaki kafeterya kapatılmış. Kafeterya bir önceki akşam bizim Sayın Muharrem İnce ile birlikte bir mitingimiz vardı ki Biga tarihinin en kalabalık, büyük ve en görkemli mitingi olmuştur. Pazar gecesi 21:30’ da kapatılan kafeterya Pazartesi gecesi 22:30’da kapatıldı. Ve oraya gelen bütün siyasi parti mensuplarına çay dağıtıldı. Bunu kapattı diye söylüyorlar. Bundan büyük yalan olabilir mi? Ondan sonra orada çalışanları taciz etmişler, utanmadan hepimizin paralarıyla yapılan o kafeteryayı taşlamışlar. O taşları size geri iade ediyorum. Yuh yok. Orada çalışan emekçi kardeşlerimizden özür dilemek zorundasınız. Emeğe saygınız varsa, işçiye saygınız varsa o kardeşlerimden özür dileyeceksiniz. Biz hiçbir zaman emekçinin hakkını gasp etmedik. Gasp edenlerin karşısında olduk. Biga Belediyesinde çalışan arkadaşlarımız Yeniceköyden de vardır. Her zaman işçi, emekçi ile beraber olduk. Onların çalışma şartlarının iyileştirmesinden tutun da en yüksek ücretleri verdik. Göreve gelir gelmez yüzde 25 zam verdik. O yılın en büyük zammıydı. O zaman enflasyon yüzde5ti. Şimdi enflasyon yüzde 20. Biz bu yıl yüzde 26 zam verdik. Hiçbir zaman emekçileri ezdirmedim. Kimse ezemez, ezdirmeyeceğim de.”

GÜCÜMÜZÜ ÇANAKKALE RUHU’NDAN ALIYORUZ”

Biz gücümüzü Çanakkale ruhundan alıyoruz.  O birlik ve beraberlik her zaman savunduğumuz ve mitinglerimize ismini verdiğimiz o birlik ve beraberlik ruhunu Çanakkale’den, Çanakkale ruhundan, Bahçelili Mehmet Çavuştan, Seyit Onbaşıdan, Mustafa Kemal’den alıyoruz. Ve hepimiz Mustafa Kemal’in askerleriyiz. Biga’nın birleştirici olduk. Biga’yı bütünleştirdik. Bu bütünleşen Biga’nın içinde kimler var biliyor musunuz? ‘Biz milliyetçiliği Kıbrıs’ın Beş Parmak Dağlarına yazdık.’ diyen Karaoğlan Bülent Ecevit’in güvercinleri var. Süleyman Demirel’in kır atının süvarileri var. Alparslan Türkeş’in bozkurtları var. Necmettin Erbakan’ın mücahitleri var. Turgut Özal’ın çalışkan arıları var. Meral Akşener’in iyi insanları var. Cumhuriyet Halk Partisinin yurtseverleri, vatanseverleri ve Atatürkçüleri var. Beş yıldan beri hiç kimseyi ayırmadık. Hiç kimseye farklı muamele yapmadık. Partisine bakmadık. Oy verip, vermemesine bakmadık. Hiçbir mahalle ayırmadık. Biga’nın her mahallesine ve 800 sokağına hizmet götürdük. Daha fazlasını önümüzdeki dönemde yapacağız. Önümüzdeki dönem için heyecan ve isteğimiz var. Biga’yı gerçek bir çekim merkezi haline getirecek projelerimiz var. Bunların gerçekleştirilmesi için de karşınızdayız ve huzurlarınızdayız. Ve bir sonraki dönem için destek istiyoruz.”

“15 SENE ÖNCE ÖZEL İDARE’NİN YAPTIĞI İŞİ KENDİ YAPMIŞ GİBİ ANLATIYOR”

Beş yıl önce göreve geldiğimizde Yeniceköy Mahallemiz, Biga Belediyesine daha yeni katılmıştı. YeniceköyMahallemizin ciddi ihtiyaçları vardı. Muhtarlarımız sağ olsunlar. O dönem Sayın Kadir Karademir muhtarımızdı. Çok çalıştığını biliyorum. Kadir ağabeyi çok eskiden beri tanırım. Ama tabi belediye gücü ile muhtarlık gücü arasında çok ciddi fark vardır. Bunun bilincinde olduğumuz için YeniceköyMahallemizin neye ihtiyacı varsa alt yapıdan üst yapıya hepsini tamamladık. Bakın 2015 yılının sonunda YeniceköyMahallemize doğalgaz getirmek için geçici bir imar planı yaptık. Çünkü imar planı olmayan yere ilgili firma doğalgaz çalışması yapamıyor. İşte burada çıkmışlar o yalan yanlışlarla benim Yeniceköylümü kandırmaya çalışanlar o imar planına hayır dediler. Yeniceköy’e doğalgaz getirmek için imar planı yapıyoruz, o arkadaşlarımız buna hayır diyorlar. Kalkmışlar biz Yeniceköy’e onu yaptık, bunu yaptık diyorlar. Ne zaman yaptınız? 15 sene önce Özel İdare yapmış. Özel İdare bütün köylere yapıyor. Yapmak zorunda, görevi zaten! Biz de yaptık. İşimiz, gücümüz bu bizim bunun için yaptık zaten. Ama alt yapı çalışmalarımız bitti. Yeniceköy Mahallemizin iki tane yolu kaldı asfaltlanmamış ya da taş döşenmemiş. Onları yetiştiremedik. Onlar için özür dilerim. Malum hava şartları bu sene çok yağış oldu. İki sokağımız kaldı onları da inşallah en yakın zamanda çözüme kavuşturacağız. Yeniceköy’ün alt yapı, doğalgaz, su ile ilgili Allah’a çok şükür bir sıkıntısı yok. Yeni kanalizasyon hatlarımızı da çektik. Onlar da halledildi. İki sokağımızı da çözdükten sonra artık Yeniceköy’eçiçeklerle işte teyzemin istediği parkları yaparak burada yaşarken mutlu, huzurlu olmanız için çalışmalarımız tamamlanmış olacak.

YENİCEKÖY’Ü ŞAHLANDIRACAK ÇALIŞMALAR

Yeniceköy Biga Belediyesine dâhil olunca çamların dikili olduğu bir alan vardı. Çamlar henüz çok küçükler. O çamlar biraz daha büyüyünce Apdiağa ne ise çamlık alanı aynı şekilde olacak. Orasını da düzenleyeceğiz. Yeniceköylülerpiknik yapmak için sağa sola gitmeyecekler. Hep beraber oradaki çamlık alanında pikniklerimiz gerçekleştireceğiz. 2017 yılında Yeniceköy deresinin ıslahı projesini hazırlattık. Yeniceköy deresinin ıslahı Köftecinin olduğu yerden başlıyor.Uzunsu deresi ile birleştiği yere kadar olan kısmın ıslahı çalışması içeren projedir. Bu yılın programına alındı. DSİ ile protokolü imzaladık. İstimlakları belediyemiz tarafından, ıslah çalışmaları da DSİ tarafından yapılacaktır. İnşallah bu yıl tamamlandığında o Yeniceköy’ün dere ıslah sorunu da ortadan kalkmış olacaktır. Yeniceköy düğün salonumuz şu anda faaliyettedir. Vatandaşlarımız orada yazın dışarıda da düğün yapmak istiyorlar. Düğün salonun bahçesini de kır düğünleri için düzenleyeceğiz. Zaten düğün salonumuzla ilgili gerekeli modernizasyon çalışmalarını yaptık. Kliması vs tamamlandı. Bundan sonra kır düğünleri ile hizmetinizde olacak. Böylece vatandaşımızın bir isteğini daha yerine getirmiş olacağız.”

“İMAR KONUSUNDA ALGI OLUŞTURMAYA ÇALIŞILIYOR”

Şimdi özellikle bir konuya değinmek istiyorum. Bu konu Yeniceköy’de bir algı operasyonuna yönlendirilmeye çalışılıyor. Revizyon imar planı.  Revizyon imar planını yaptık. İmar nedir? İmar; tarlanın arsaya dönüşmesi demektir. Üzerine konut, işyeri benzeri binaların yapılması için çizilen plan imar planıdır. Bu planı çizdik. Bu planı çizerken yol, yeşil alan lazım. Birinin tarlasından yol geçmeden, yeşil alan bırakılmadan arsa olması, imar planının yapılabilmesi takdir edersiniz ki, mümkün değil. Bununla ilgili Yeniceköy’dengelen şikayetlerin yüzde 90’ını vatandaşımızın lehine düzelttik. Sekiz ya da on tane problemli konu kalmıştı. Bu sekiz on konu o kadar abartıldı, o kadar büyütüldü ki sanki Yeniceköy yerle bir oldu. Ev yapmaya yer yok. Bakın Yeniceköy’ün üstünden Adliye’nin oradan başlayan, Apdiağakavşağına bağlanan 20 metrelik bir yol var. Bu yolun aynısı bizim itfaiyenin oradan Balıkkaya oradan da Kocaçınara inen bir yolumuz var. Yeni imara açılan yerlerde bu yolların mümkün mertebe geniş olmazı lazım. Biga içindeki o sıkışıklığın sebebi 1920 yılındaki imar planıdır. Yeniceköy’ünbu imara ihtiyacı vardır. Burası Biga’nın yeni gelişen ve gelişecek bölgesidir. 3 kat ve 4 kat şeklinde imarlarımız verilmiştir.  Dediğim gibi 10 vatandaşımızın sorunlarını çözmek için çalışmalarımız devam ediyor. Allah’ın izni sizlerin oylarıyla tekrar bu göreve geldiğimizde o arkadaşlarımızın sorunlarını da en kısa zamanda çözeceğiz. Bu işler biraz uzun sürüyor. Biraz fazla uzattım ama bu önemli ve teknik bir konudur. Ben Belediye Başkanı olmasaydım bu kadar detaylı bilgi sahibi olmam mümkün değildi. Biz burada imar çalışması yaparken, o tapuların hiç birisine bakmadık. Kimin yerinden gelmiş, kimin yerinden geçmiş, kiminki 3 kat olmuş, kiminki 4 kat olmuş bunlarla ilgili düşüncemiz ve çalışmamız olmamıştır. 50 yaşında bir insanım. Allah’ın huzurunda bunları söylüyorum. Kalkıp burada olmayan şeyleri olmuş gibi anlatacak halimiz takdir edersiniz ki yoktur. Onun için bu konuda bize güvenin. Ama daha önceki tarlalarınızın da 3 katlı, 4 katlı bina yapılacak hale geldiğini düşünün. Sorunlar varsa 18 uygulamasıyla ve gerekirse parasını ödeyerek bunların hepsini çözeceğiz. Hiçbir Yeniceköy’lüyümağdur etmeyeceğiz. Bizim amacımız 55 bin Bigalıyı kucaklamak ve 55 bin Bigalıya faydalı olmaktır. Yeniceköylüler müsterih olsunlar. Sorunları en kısa zamanda çözüme, Yeniceköy’ü çağdaş ve modern bir görünüme kavuşturacağız.

“HER FATURADA 20 TON SU ÜCRETSİZ”

Verdiğim bütün sözleri tutmuş bir insanım. 2014 yılında açıkladığımız ne varsa tamamına yakınını gerçekleştirdik. Onlardan bir tanesi de suyun ücret indirimidir. O zaman da dediler. Yapamazsın, indiremezsin, şu olur bu olur. Göreve geldik. Mührü aldık. İlk meclis kararımızla suyu yüzde 30 indirdik. Su o zaman tonu üç liraysa 2 liraya indi. Şu anda akıllı sayaçta kullanılan su 3.80 kuruştur. Bölgenin en ucuz suyudur. Biga’da su pahalıymış, bilmem neymiş bunlar laf-ı güzaf. Dışarıdan davulun sesi hoş gelirmiş misali arkadaşlar atıp tutuyorlar. Biz de kimseye karışmıyoruz. İsteyen istediğini söylesin. Dedim ya ben Yeniceköy’ün Biga’nın sağduyusuna güveniyorum. Onun için bunlarla ilgili hiçbir sıkıntımız yok. Bundan sonra her ne kadar yapılamaz deniyorsa da Belediye Başkanı olduğumda yapacağım ilk iş 2 ayda bir okunan su faturalarında 20 ton su ücretsiz olacak.

EKONOMİMİZE, ESNAFIMIZA KAZANÇ SAĞLAYACAĞIZ”

Teslim aldığımız Belediye ile bugünkü belediye tam 3 kat büyümüştür. Biga Belediyesinin 40 milyon lira olan bütçesi, 120 milyon lira olmuştur. Ve açıkladığımız bütçelerin gerçekleşme oranları yüzde 98’dir. 2016 yılında bütçe yetmedi, ek bütçe yaptık. Neden? Biga’nın ihtiyacı vardı. Bigalının mutluluğa, rahata ve huzura ihtiyacı var. Bigalının Atatürk Kültür Merkezine, Şehir Parkına, Katlı Otoparka, köprüye, yollara ihtiyacı var. 5 yılda yaptığımız asfalt ve kaldırım çalışmaları 10 yılda yapılanın tam 2 katıdır. 2O yıllık işi 5 yılda yaptık. Kullandığımız bütçenin yarısını elle tutulan gözle görülen somut yatırımlara kullandık. İşte saydığım bu tesisler bunların bazılarıdır. Önümüzdeki dönemde bunlara ek olarak, Kocabaş Çayının aynı Eskişehir Porsuk çayında olduğu gibi düzenlenmesine, Çınarlık parkından düzenleme çalışmalarına başladık. Hacımadan Köprüsü ile ArapdereKöprüsü arasında olan 100 dönümlük, gidiş dönüş 5 kilometrelik alanı tamamladığımızda Eskişehir Porsuk çayından Biga’mız daha güzel olacaktır. İnsanlar Kapadokya’ya, Antalya’ya gider gibi Eskişehir’e gezmeye gidiyorlar. İnşallah bu projelerimiz tamamlandığında artık Biga’ya da gezmeye gelecekler. Yerli turistlerin uğrak yerlerinden birisi Biga olacaktır. ODTÜ’den bir profesör 80’li yıllarda Biga’yı çalışmış ve Biga hakkında bir kitap yazmış. Onun kitabını geçtiğimiz yıllarda bulup, okumuştum. Orada diyor ki; Biga kenarından geçilen şehir! Biz bu kenarından geçilen şehir imajını bozup, buradan Çanakkale şehitliklerine giden 3 milyon insanı Şirintepe’de inşaatı devam eden Biga Port ve Tema Park projelerimiz tamamlandığında mola verdireceğiz. Tema Park ve Biga Port’ta bulunan yöresel ürün satış alanlarımızda onlara satış yaparak ilçe ekonomimize büyük katkı sağlayacağız. Hem Biga Port hem de çay projemizde Bigalı 750 genç kardeşimize ilave iş istihdamı sağlayacağız.

“HER BİGALININ YÜZÜ GÜLENE KADAR ÇALIŞACAĞIZ”

Sosyal konutlarımızın 100 adetten oluşan birinci etabımızın temelini attık. Onlar bunu her ne kadar değişik anlamlara getirseler de şu anda hafriyat çalışmaları ve inşaat çalışmalarımız devam ediyor. 100 konut Namazgâh bölgesinde, 100 konut Bademlikte, 400 konut ise Çiçeklidedemezarlığı uyluk mevkiinde olmak üzere toplam 600 sosyal konut Biga Belediyesinin imkânlarıyla sağlayacağız. Bigalıların kullanımına sunacağız. Allah’ın izniyle işsize iş, evsize ev Biga’da kimse işsiz ve evsiz kalmayacak. Biz Biga’da yaşayan 55 bin insanımız mutlu ve huzurlu olana kadar, onların tamamının yüzü gülene kadar gece gündüz demeden çalışacağız. Bu bir kısmını anlattığım projelerimizi sosyal medya hesaplarımızdan ve www.bizimismail.com internet sitemizden takip edebilirsiniz. Gerekli ayrıntılarını da bulabilirsiniz. Bu soğuk havaya rağmen bizleri yalnız bırakmadığınız ve sabırla dinlediğiniz için canı gönülden şükranlarımı sunuyorum. Sağ olun var olun. Allah’a emanet olun.”

Belediye Başkanı İsmail Işık’ın her akşam olduğu gibi Millet İttifakının Biga Belediyesi meclis üyesi adaylarını ve İl Genel meclis üyelerini tanıttıktan ve miting alanında bulunan vatandaşlar ile özçekim yaptıktan sonra miting alanından seçim koordinasyon merkezine birlik ve beraberlik yürüyüşünü gerçekleştirdi. Seçim koordinasyon merkezinde geceyi, beraberinde gelen vatandaşlara hitaben şu sözlerle bitirdi.

‘’ Yarın akşam son akşam ve birlik ve beraberlik mitingimiz Çiçeklidede Meydanında olacaktır. Cumartesi günü saat 13: 00’da birlik ve beraberlik yürüyüşümüz Şehir Parkı’ndan başlayacaktır. Katılımlarınızı bekliyorum. Sağ olun var olun. ‘’

  • Etiketler
  • Yorumla


reklam
Gemici
Gemici
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz