SON DAKİKA

Sosyal Medyada Paylaş

VİZYON PROJE ÖDÜLLERİNDE BİGA’DA 6 OKUL DERECEYE GİRDİ

Çanakkale İl Millî Eğitim Müdürlüğünün yürüttüğü Çanakkale Eğitim Vizyonu 2023 (ÇEV) Projesinde Biga’dan 6 okul dereceye girdi.

Nedime Hanım Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans Salonunda gerçekleştirilen programda dereceye giren okullara ödülleri İl Millî Eğitim Müdürü Ferhat Yılmaz tarafından verildi.

Proje kapsamında okullar, eğitim – öğretim, sosyal – kültürel, sportif, sanatsal, kişisel – kurumsal gelişim ve proje tabanlı gelişim olmak üzere 6 etkinlik alanında; bağımsız anaokulları, ilkokullar, ortaokullar, liseler ve meslek liseleri olarak öğrenci sayıları göz önünde bulundurularak yedi farklı kategoride değerlendirildi.

Değerlendirme sonucunda dereceye giren okullara başarı belgesi verildi. Ayrıca birinci olan okullara diz üstü bilgisayar, ikinci olan okullara çok fonksiyonlu fotokopi makinası, üçüncü olan okullara lazer yazıcı hediye edildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen, ülkemizin 2023 vizyonuna emin adımlarla ilerleyecek nesiller yetiştirmek için okullarımızın kalite standartlarını yükseltmeye devam edeceklerini, ÇEV 2023 Projesi Sonucunda Dereceye Giren Okullarımızı tebrik ediyorum dedi.

ÇEV 2023 Projesi Sonucunda Dereceye Giren Okullarımız

Sakarya İlkokulu

Yeniçiftlik Ortaokulu

Atatürk Anadolu Lisesi

Şehit İbrahim Ateş Kız AİHL

İçdaş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Ayşe Doğan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

SON EKLENENLER
Scroll to Top