SON DAKİKA

Sosyal Medyada Paylaş

UMUDUM ODUR Kİ; BİR BÜTÜN İÇERİSİNDE ÇALIŞMAK

Çanakkale AK Parti İl Başkanı Naim Makas, AK Parti Biga İlçe Teşkilatını ziyaret etti.

AK Parti İlçe Başkanlığı binasında gerçekleştirilen ziyarette, Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanı Gülsüm Üstün ve Ak Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Burak Balık hazır bulundu.

Çanakkale AK Parti temsilcilerini ağırlayan Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Şahin; “Bildiğiniz üzere İl Başkanımız Naim Makas görevine başladı. Almış oldukları bu kutsal görevde kendilerine başarılar diliyorum. Bizler Biga teşkilatı olarak her daim birlik beraberlik içerisinde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Kendilerine hayırlı görevler diliyorum.” Dedi.

AK Parti İl Başkanı Naim Makas ise “Çok büyük bir inanç ve sevda ile biz çalışıyoruz. Sorumluluk sahibi olmak adına bir talepte bulunduk. Görev verilirse biz bu görevi yapabiliriz dedik nitekim görev verildi ve çalışmaya başladık. Gençlik Kolları ve Kadın Kolları başkanımızla beraber bu süreci hızlı bir şekilde yürütüyoruz. En kısa zamanda yönetimimizi de kuracağız. İlçelerimize dokunuyoruz. Ne dertleri var, ne sıkıntıları var onları dinliyoruz. Geçmiş dönemde belki eksiklikler olabilir. Gelmemiş ya da gitmemiş olabiliriz.

Bunları telafi edeceğiz. Gayemiz çabamız bu yönde. Umudum odur ki; gençlik kollarıyla, kadın kollarıyla ilçe yönetimi ile beraber bir bütün içerisinde çalışmak. Ayrımız gayrımız yok. Biga’da bir belediyemiz var. Güzel bir başarı belediyeyi kazandık. İl genel meclis üyelerimiz var. Biga Çanakkale’nin göz bebeği. Sanayisiyle, iş gücüyle, tarımıyla, hayvancılığıyla göz bebeği. Rabbim hepimizi muvaffak eylesin. Birliğimizi bozmasın. Birlik içinde, güzellik içinde, sevgi içinde çalışmayı bizlere nasip eylesin.” Dedi.

 

 

SON EKLENENLER
motosiklet kazası: Bir kişi yaralandı

motosiklet kazası: Bir kişi yaralandı

28/11/2023 GÜNCEL

Biga da  meydana gelen tek taraflı trafik kazasında motosiklet sürücüsü yaralandı. Kazayı gören diğer sürücüler

Devamını Oku
“Hep birlikte çok çalışarak başaracağız”

“Hep birlikte çok çalışarak başaracağız”

27/11/2023 GÜNCEL, SİYASET

Cumhuriyet Halk Partisi'nde aday adaylığı başvurusu için son günlere girilirken; CHP Karabiga Belde Başkanı Semih

Devamını Oku
Scroll to Top