reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
BİGA TRİBÜN | Türkiye 3.sü Biga’dan |
reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam
Türkiye 3.sü Biga’dan

reklam

reklam
Türkiye 3.sü Biga’dan

Hamdibey Ortaokulu Öğrencisi Zeynep GÜNEY, Komposizyon Yarışmasında Türkiye Üçüncüsü Oldu

Kompozisyon Yarışması Türkiye Üçüncüsü olan Hamdibey Ortaokulu öğrencisi Zeynep GÜNEY, Okul Türkçe Öğretmeni Gülnihal MİRZA ve Okul Müdürü Emin Nail ŞEVİK ile birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan BİLEN’i ve Biga Kaymakamı Mustafa CAN’ı makamında ziyaret etti.

Hamdibey Ortaokulu 8/B sınıfı öğrencisi Zeynep GÜNEY Çanakkale Savaşlarının 104. Yıldönümü Anma Törenleri Kapsamında Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Ortaokullar Arasında Düzenlenen Kompozisyon Yarışmasında “En Büyük Servetim Çanakkale” konulu eseriyle Türkiye üçüncüsü olarak büyük başarıya imza attı.

Kompozisyon Yazma Yarışmasında Türkiye Üçüncüsü olan ve para ödülü kazanan Hamdibey Ortaokulu Öğrencisi Zeynep GÜNEY  ödülünü 22-24 Nisan 2019 tarihleri arasında Çanakkale’de düzenlenecek törenle alacak.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan BİLEN ve Biga Kaymakamı Mustafa CAN büyük başarıya imza atan Türkiye Üçüncüsü Hamdibey Ortaokulu öğrencisi Zeynep GÜNEY ve yarışma sürecinde danışmanlık yapan Türkçe Öğretmeni Gülnihal İMZA’yı tebrik ederek ödüllendirdiler.

  • Etiketler
  • Yorumla


reklam
Gemici
Gemici
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz