reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
BİGA TRİBÜN | TÜRK POLİS TEŞKİLATININ 175.YILI KUTLU OLSUN |
reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 7 Nisan 2020 - 10:17:01
TÜRK POLİS TEŞKİLATININ 175.YILI KUTLU OLSUN

reklam

reklam
TÜRK POLİS TEŞKİLATININ 175.YILI KUTLU OLSUN

Biga TSO Başkanı Şadan DOĞAN Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 175’nci yıldönümünü kutladı.

Başkan Doğan yaptığı açıklamadı: “Desteğini halktan alan, Ülkede huzur, güvenlik ve asayişin sürekli sağlanması için gece gündüz demeden, tüm gücüyle çalışan emniyet teşkilatımız, 175 yıllık köklü geçmişiyle Türkiye Cumhuriyeti’nin en temel kurumlarındandır. Emniyet teşkilatımız, yasaların uygulanması, demokratik düzenin, temel hak ve özgürlüklerin korunması, toplumun barış ve huzur içinde yaşamasının sağlanması gibi devlet adına üstlendiği önemli görevleri başarıyla yerine getirmektedir. Özverili çalışmaları ile son yıllarda emniyet teşkilatımız saygın kurumlarımız sıralamasında üstlere yükselmiş, bu yükselişte özverili, sağduyulu, uluslararası ve ulusal mevzuata ve hukuka uygun çalışmaları etkin rol oynamıştır.

Topluma güven veren hizmetlerini yüksek bir bilinç ve halkla bütünleşerek en iyi şekilde devam ettireceğinin bilinciyle evrensel değerlere uyum sağlayabilen ve insan haklarına saygılı polislerimizin yetiştirilmesi de büyük önem taşımaktadır. Bilim ve teknolojiyi yakından takip ederek uygulamalarında kullanan Türk Polisi, gelişmeler karşısında sürekli kendini iyileştirerek, suçla mücadelede daha etkin bir konuma ulaşmış, uluslararası arenada da saygın bir yer edinmiştir. Bu duygu ve düşüncelerle Biga’mızın bir güven ve huzur kenti olmasında mesai mefhumu tanımadan görev alan Biga Emniyet Teşkilatına teşekkürlerimi sunar, ülkemiz için canlarını seve seve feda eden şehit polislerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anar; tüm Emniyet Teşkilatımızın Polis Haftasını kutlarım” dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla


reklam
Gemici
Gemici
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz