reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
BİGA TRİBÜN | TÜM ÇANAKKALE’Yİ KUCAKLAYACAĞIM |
reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam
  • Ana Sayfa » SİYASET
  • 28 Haziran 2018 - 11:05:28
TÜM ÇANAKKALE’Yİ KUCAKLAYACAĞIM

reklam

reklam
TÜM ÇANAKKALE’Yİ KUCAKLAYACAĞIM

Çanakkale’nin gülen yüzlü, dinamik, çalışkan siyasetçisi Jülide İskenderoğlu kendisine ve partisine büyük teveccüh gösteren Çanakkalelilere teşekkür etti.

Çanakkale’yi güzel günlerin beklediğini müjdeleyen tecrübeli siyasetçi, “Artık 530 bin vatandaşımızın vekiliyim. Kimseyi kırmadan, üzmeden, ötekileştirmeden hizmet edeceğim.

Vatandaşımızın sesine kulak vereceğim, dertlerine derman olacağım. Dün neysem bugün de oyum. Ben Çanakkale’nin Jülide Ablası olmaya devam edeceğim” dedi.

Çanakkale siyasetinin gülen yüzü İskenderoğlu 3.üncü seçiminde mutlu sona ulaşarak AK Parti Çanakkale Milletvekili oldu. Güler yüzü ve sempatik kişiliği ile Çanakkalelilerin gönlünde taht kuran İskenderoğlu her kademesinde çalıştığı partisinde, her geçen gün tırnaklarıyla kazıyarak yükseldi ve güçlendi. Azmi sayesinde başarıyla gelen hak ettiği vekillik koltuğuna sonunda kavuştu. Tecrübeli siyasetçi, gecesini gündüzüne katmaya vekilimiz olarak Çanakkale’ye hizmet etmeye devam edecek.

BENİ VEKİL OLARAK DEĞİL, ABLA OLARAK, KARDEŞ OLARAK GÖRÜN

Öncelikle Çanakkalelilere teşekkür eden İskenderoğlu, “Vatandaşlarımız bize ve partimize çok büyük teveccüh gösterdiler. Ben bize oy veren vermeyen tüm Çanakkaleli hemşerilerime şükranlarımı sunuyor ve kendilerine teşekkür ediyorum. Ben partili partisiz tüm Çanakkale’yi kucaklayacağım 530 bin vatandaşın sesine kulak verecek, dertlerine derman olacağım. Hemşerilerim beni eskiden olduğu gibi abla, kardeş, ana ve bacı olarak görmeye devam etsinler. Ben dün neysem bugün de oyum. Vekil olmak beni değiştirmedi, değiştirmeyecek. Ben Çanakkale’nin Jülide Ablası olmaya devam edeceğim” şeklinde konuştu.

  • Etiketler
  • Yorumla


reklam
Gemici
Gemici
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz