reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
BİGA TRİBÜN | TOBB ÇANAKKALE KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU İCRA KOMİTESİ SEÇİMLERİ YAPILDI. |
reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 8 Mart 2019 - 12:54:04
TOBB ÇANAKKALE KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU İCRA KOMİTESİ SEÇİMLERİ YAPILDI.

reklam

reklam
TOBB ÇANAKKALE KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU İCRA KOMİTESİ SEÇİMLERİ YAPILDI.

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası’nın koordinatörlüğünü yaptığı TOBB Çanakkale Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi yeni dönemdeki seçimli ilk toplantısını 07 Mart 2019 Perşembe günü gerçekleştirdi.

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası’nda yapılan toplantıya, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı T.Selçuk Semizoğlu, Çanakkale TSO Genel Sekreteri Sema Sandal ve Çanakkale Ticaret Borsası Genel Sekreteri Sevcan Elver ile icra komitesi üyeleri katıldı.

Çanakkale Ticaret Borsası, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası, Gelibolu Ticaret ve Sanayi Odası, Biga Ticaret ve Sanayi Odası ve Biga Ticaret Borsası’nda yapılan seçimlerin ardından İl İcra Komitesine seçilen 15 üye kendilerini tanıtarak daha sonra başkan ve başkan yardımcılarını seçti.Oylama sonucunda Birce Bilici Şimşek TOBB Çanakkale Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanlığı’na seçildi. Başkan Yardımcılıklarına ise Emel Torun ve Bilge Yerlikaya seçildi.

TOBB Çanakkale Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanlığına seçilen Birce Bilici Şimşek seçimin ardından yaptığı açıklamada; “Çanakkale Kadın Girişimciler Kurulumuzun yeni döneminin hepimize hayırlı ve verimli geçmesini temenni ediyorum. TOBB Çanakkale Kadın Girişimciler Kurulu olarak yeni dönemde Oda ve Borsalarımızın desteği ile başarılı projeler çıkaracağımıza inanıyorum. Kuruldaki arkadaşlarımıza, İlimizdeki girişimcilerimize girişimci potansiyelinin geliştirilmesi ve daha donanımlı hale getirilmesi amacıyla politikalar belirlemek ve girişimcilik kültürünün kadınlarımız arasında gelişmesine öncülük etmek bizlerin başlıca görevidir. Hepimize yeni dönemimizin tekrar hayırlı olmasını temenni ediyor, saygılar sunuyorum” dedi.

Seçimleri değerlendiren Biga TSO Başkanı Şadan Doğan; “İlimizdeki odalardan ve borsalardan TOBB Çanakkale Kadın Girişimciler Kurulu icra komitesine seçilen üyeleri ve kadın girişimciler kurulu icra komitesinin 07 Mart 2019 günü yapılan seçimde başkanlığa ve başkan yardımcılıklarına seçilen arkadaşlarımızı tebrik ediyor ve birlikte yapacağımız çalışmalarda şimdiden başarılar diliyorum.” dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla

reklam
Gemici
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz