reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
BİGA TRİBÜN | TİTANİC BATIYOR, SİZ ÇALMAYA DEVAM EDEN MÜZİSYEN GİBİSİNİZ |
reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam
  • Ana Sayfa » SİYASET
  • 9 Ekim 2019 - 09:57:22
TİTANİC BATIYOR, SİZ ÇALMAYA DEVAM EDEN MÜZİSYEN GİBİSİNİZ

reklam

reklam
TİTANİC BATIYOR, SİZ ÇALMAYA DEVAM EDEN MÜZİSYEN GİBİSİNİZ

CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, Meclis Genel Kurulu’nda yaptığı konuşmada, ekonomik krizin toplumun her kesiminde derinleşerek hissedilmeye başlandığını ifade ederek, “Beyler, Titanic batıyor. Siz, gemi batarken çalmaya devam eden müzisyenler gibisiniz” diye konuştu.

CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, TBMM’de yaptığı konuşmada, T.C. Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın“Mart şubattan, nisan da marttan daha iyi olacak”söylemini hatırlatarak, “Sayın Bakan, ekonomi eleştirisi yapanlar için “İş bilen kılıklı, manipülatif söylemler; söyleyene, söylenene bakacağız.” diyordu. Daha sözleri kulaklarda çınlarken nisan ayında 14,9’la Cumhuriyet tarihinin işsizlik rekorunu kırmayı başardı” dedi. Türkiye ekonomisinin her geçen gün daha da kötüye gittiğini hatırlatan Özgür Ceylan, “Kriz toplumun her kesimde derinleşerek hissediliyor. Ama hakkını yemeyelim gıda enflasyonunda da Venezuela, İran, Arjantin ve Güney Sudan’ın ardından Dünya 5’incisi olduk” diye konuştu.

Özgür Ceylan: 100 Liralık Elektrik 154 Lira Oldu

Özgür Ceylan, vatandaşın temel tüketim hizmetlerine ödediği paranın son bir yılda yüzde 50’nin üzerinde arttığını kaydederek, “2018 yılının Ağustos ayından bu yana doğal gaza ve elektriğe beşer kez zam yaptınız. 1 Ağustos 2018’de elektrik için 100 TL ödeyen vatandaş şimdi 154 TL ödemek zorunda”dedi. Meclis’te bulunan Ak Parti Grubuna hitaben konuşan Özgür Ceylan, T.C. Hazine ve Maliye Bakanı’nın ekonomi planlarına vurgu yaparak, “A, B, C ve D planlarının olduğunu söyleyen damada “Kral çıplak” demeyecek misiniz?” dedi. Özgür Ceylan, Türkiye ekonomisini batan bir gemiye benzeterek, “Beyler, Titanic batıyor. Siz, gemi batarken çalmaya devam eden müzisyenler gibisiniz” dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla


reklam
Gemici
Gemici
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz