SON DAKİKA

Sosyal Medyada Paylaş

SİZ EVİNİZDE KALIN SOKAKLAR BİZE EMANET

POLİS HAFTASI KUTLAMA VE ETKİNLİKLERİNİN CORONAVİRÜS TEDBİRLERİ KAPSAMINDA BU SENE YAPILMAYACAĞI ÖĞRENİLDİ.

HERKES EVDE KALSIN DİYE AİLELERİNİ EVLERİNDE BIRAKARAK GÖREVE KOŞAN POLİSLERİMİZ 24 SAAT SOKAKLARDA .

İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ ŞAFAK ÖZKAN, ÜLKEMİZİN VE TÜM DÜNYANIN İÇERİSİNDE BULUNDUĞU RİSKLİ GÜNLERDE ÖNCELİĞİMİZ SAĞLIK. POLİS BAYRAMI KUTLAMALARIMIZI ERTELERİZ, TEKRAR BİRARAYA GELİRİZ. UZAK KALSAK DA YAKINIZDEDİ.

KAYMAKAMLIĞIMIZ BAŞKANLIĞINDA CORONAVİRÜS TEDBİRLERİNDE TÜM KURUMLARIMIZIN KOORDİNELİ ÇALIŞMALARINDA, GECE GÜNDÜZ DEMEDEN SABIR, KARARLILIK VE GÜLERYÜZLE ÇALIŞAN POLİSLERİMİZ DE YİNE ÖN SAFLARDA FEDAKARCA GÖREV YAPIYOR.

YARDIM PAKETLERİNİN DAĞITIMINDAN, DEVLETİMİZİN EVDE MAAŞ ÖDEMELERİNE YETİŞEN, İHTİYACI OLAN YAŞLILARIMIZIN YARDIMINA KOŞARKEN DİĞER YANDAN SABIRLA TEDBİRLERİ UYGULAMAK İÇİN VATANDAŞLARIMIZI SÜREKLİ BİLGİLENDİREN BİGA İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİ DUR DURAK BİLMİYOR.

POLİSLERİMİZ, 24 SAAT SOKAĞIN GÜVENLİĞİNİ DEVAM ETTİRMEK İÇİN DE EKSTRA GAYRET SARFEDİP BİGAMIZIN HER BİR KÖŞESİNE YETİŞİYOR.

EMNİYET MÜDÜRÜ ŞAFAK ÖZKAN, ÇOCUKLARIMIZA DA EVLERİNDEN ÇIKMAYIP AİLELERİNİ DE SÜREKLİ UYARMALARI ÇAĞRISINDA BULUNDU.

MİNİK KALPLERİ ÇOK ÖZLEDİK,HASRET YAKINDA BİTER İNŞAALLAH, GÖNÜLLÜ MİNİK POLİSLERİMİZ EN KISA ZAMANDA GÖREVE ÇAĞIRILACAKSINIZ …İFADESİYLE , EMNİYETİ HİÇ BOŞ BIRAKMAYAN ANAOKULU-KREŞ VE ÖZEL ÖĞRETİM ÖĞRENCİLERİNE HASRETİNİ İLETTİ.

EMNİYET PERSONELİMİZ, TÜM TEDBİRLERİ KENDİMİZ AİLEMİZ VE SEVDİKLERİMİZLE TÜRKİYEMİZ İÇİN SABIRLA VE TİTİZLİKLE UYGULANMASI KONUSUNDA DUYARILILIK GÖSTERİLMESİNİ TALEP EDİYOR.

POLİS BAYRAMI KUTLAMALARI YERİNE KENDİLERİNE EN GÜZEL HEDİYENİN VATANDAŞLARIMIZIN EVLERİNDE KALARAK KENDİ İZOLASYON VE HİJYEN TEDBİRLERİNE RİAYET ETMELERİ SOKAĞA ÇIKMAMALARI OLMASINI TALEP ETTİ.

 

 

 

 

 

 

 

SON EKLENENLER
Scroll to Top