SON DAKİKA

Sosyal Medyada Paylaş

Sezer, Vefatının 15. Yılında Anıldı

Sezerler A.Ş.’nin kurucusu Gelibolu Ticaret ve Sanayi Odası eski başkanı Özcan Sezer, vefatının 15’inci yılında anıldı.
2006 yılında elim bir trafik kazasında hayatını kaybeden dönemin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Özcan Sezer, 15’inci yılında Turkcell Gelibolu Şubesi önünde pilav dağıtılarak anıldı.

Özcan Sezer’in oğlu Tuncay Sezer, vefatının 15’inci yılı nedeniyle Gelibolulular ile birlikte andıklarını belirterek; “Rahmetli Sayın Özcan Sezer daima yüksek idealleri hedefleri olan değerli bir kişiydi.

Önceliği her zaman yapmış olduğu yatırımlarla sevdiği memleketini ileriye taşımaktı. Aynı zamanda şefkatli, sevecen ve yardımsever kişiliğiyle her zaman ailesini, sevdiklerini ve Sevgili Geliboluları ön planda tutardı.

Özcan’ın anlamı gerçekten dost olan, kalpten demektir. İlk vefat ettiğinde herkesten duyduğumuz Gelibolu Öz-Can’ını kaybetti olmuştu. Ailesi olarak bu bizi son derece gururlandırdı. Yıllar geçtikçe bıraktığı boşluk inanılmaz büyüyor içimizde” dedi.

ÖZCAN SEZER KİMDİR?
1961 yılında dünyaya gelen Özcan Sezer, 1987 yılında Bolayır’da ticaret hayatına başladı. Evin bir odasından bölünerek başlayan ticaret, 1990 yılında Gelibolu’ya taşındı. 1995 yılından sonra Edirne’ye ticareti taşıyan Özcan Sezer, toptan gıda işinde çok büyük başarılara imza attı.

Özcan Sezer, 2006 yılında elim bir trafik kazasında hayatını kaybetti. Kurucusu olduğu Sezerler A.Ş. bugün 14 mağazası ve 75 çalışanı ile Çanakkale ve Balıkesir’de büyük başarılara imza atıyor.

SON EKLENENLER
Scroll to Top