SON DAKİKA

Sosyal Medyada Paylaş

Sağlık Çalışanlarına Moral Motivasyon Desteği

İlçemizde Covid-19 ile mücadele kapsamında filyasyonda özveriyle görev yapan sağlık personeline destek olmak, moral-motivasyonlarının yüksek tutulmasına bir nebze de olsa katkıda bulunmak amacıyla, Çanakkale İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından hazırlanan ürünlerinden oluşan hediye sepeti takdim edildi.

Atatürk Kültür Merkezinde düzenlenen törene; Biga Kaymakam’ı Mustafa Can, Biga Belediye Başkan’ı Bülent Erdoğan, Karabiga Belediye Başkanı İsmail Elbi, Çanakkale İl Sağlık Müdürü Dr. Ali Taşcı, İl Tarım ve Orman Müdürü Erdem Karadağ, Biga Ticaret Odası Başkanı Şadan Doğan, Biga İlçe Emniyet Müdürü Şafak Özkan, AK Parti İlçe Başkan’ı Hasan Sepici, MHP İlçe Başkan’ı Salih Altınkaya ve Yönetim Kurulu,  Covid-19 kapsamında görev yapan sağlık çalışanları katıldı.

Törendeki konuşmasında Çanakkale İl Sağlık Müdürü Dr. Ali Taşçı; “Covid-19 pandemisinde canla başla çalışan filyasyonda görevli sağlık çalışanlarımızı düşünerek onların motivasyonuna katkıda bulunmak amacı ile ilimizin birbirinden lezzetli ürünlerinden oluşan hediye sepetleri için Çanakkale İl Tarım ve Orman Müdürlüğümüze ve Tarım ve Orman Müdürlüğü çalışanlarına hassasiyetlerinden dolayı teşekkür ederim” dedi.

Çanakkale İl Tarım ve Orman Müdürü Erdem Karadağ da konuşmasında; “Covid-19 kapsamında 7 gün 24 saat özveri ile, riskleri azaltmak, olumsuz durumları yok etmek için canla başla çalışmalarınızdan dolayı sizlere yürekten teşekkür ederim. Sizlere destek olmak, moral ve motivasyonlarınızın daima yüksek olmasına bir nebze de olsa katkıda bulunmak amacıyla, Çanakkale İl Tarım ve Orman Müdürlüğü olarak, Çanakkale ürünlerinden oluşan bir hediye sepeti hazırladık, sizlere bunları takdim etmek istiyoruz” dedi. İl Müdürü Karadağ ilçemizdeki filyasyon ekibine hediye sepetini dağıttıklarını ve diğer ilçelerde de görev yapan sağlık personeline, hediye sepetlerini taktim edeceklerini belirtti.

Biga Belediye Başkan’ı Bülent Erdoğan yaptığı konuşma’da 7 gün 24 saat özveri ile, riskleri azaltmak, olumsuz durumları yok etmek için canla başla çalışmalarınızdan dolayı sizlere yürekten teşekkür ederim”dedi.

Kaymakam”Can konuşmasında;  “Yaklaşık 1 yıldır canla başla mücadele eden filyasyon ekibimizin her zaman yanlarında olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Bu hastalığın aşısı yok ama en azından elimizde bir liste var, bu listeyi uyguladığımız müddetçe kendimizi ve sevdiklerimizi koruyacağız ve bu illetten kurtulacağız. Gece ve gündüz çalışan değerli arkadaşlarımızı düşünerek bir nebze onlara morel ve motivasyon anlamında değerli sağlık ürünleri ve takviye ürünleri takdim ederek, arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Kaymakam Can, konuşmasının ardından özverili çalışmalarından dolayı ilçemizde görev yapan filyasyon ekiplerine hediye sepetleri takdim edildi.

SON EKLENENLER
Scroll to Top