SON DAKİKA

Sosyal Medyada Paylaş

ROMAN MAHALLEMİZİ SAMİMİYETİ NEŞESİYLE KONUŞALIM

Biga ilçemiz vatandaşlarımızın desteği, kurum ve kuruluşların duruş ve ortak hizmet hedefleriyle hergeçen gün tüm bölgenin gözbebeği örnek ilçe olarak anılmasını perçinliyor.

Pandemi süreci devam ederken tedbirler, esnaf ve halkımıza yardım ve destekler Çanakkale ve bölgede örnek öncülük ediyor.

Heryerde ve her zaman olabileceği gibi İlçe merkezinde Polisimizin, köylerde Jandarma olarak güvenlik kuvvetlerinin müdahale etmesi gereken gelişmeler yaşanabilmektedir.

Önemli olan huzurumuz kaçmadan, kimsenin canı yanmadan hayatımıza sağlıkla neşeyle devam edebilecek ortamın devamı.

İstenmeyen olaylarda yaşanmıyor değil. Cuma günü geceyarısı yaşanan aileler arası kavganın büyümesi sonucunda Polisimizin zamanında müdahalesi ve geceyarısı evlerinden koşup gelen tüm emniyet personelinin uykusuz geceleri sonunda ortam sakinleşti.

Hastane personelinin de doğru ve zamanında müdahaleleriyle çok kötü haberler gelmedi ancak bu teselli olmamalı.

Polisin haftasonu ve devamında C.Savcısının talimatlarıyla yaptığı çalışmalar sonucunda Mahkeme tarafından 4 kişi TUTUKLANARAK CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ.

Vatandaşlarımızın, tüm Biga’nın mahalleyi anarken neşeleri, candan samimiyetleri, doğallıklarıyla muhabbetlerini konuşup anlatmamız bize mutluluk veriyor,enerji katıyor.

Samimiyetlerinin sonrası bir anlık sosyal mesafe unutulmuş olsa da neşeli sürprizleriyle haber olmuşlardı.

SON EKLENENLER
Scroll to Top