reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
BİGA TRİBÜN | RIDVAN İPEK İL GENEL MECLİSİ ADAYLIK DİLEKÇESİNİ BAŞKAN DİREN’E VERDİ |
reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 20 Ekim 2018 - 08:22:07
RIDVAN İPEK İL GENEL MECLİSİ ADAYLIK DİLEKÇESİNİ BAŞKAN DİREN’E VERDİ

reklam

reklam
RIDVAN İPEK İL GENEL MECLİSİ ADAYLIK DİLEKÇESİNİ BAŞKAN DİREN’E VERDİ

CHP Çanakkale İl Genel Meclis Üyesi Rıdvan İpek 2019 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler öncesi CHP’den İl genel meclis adaylığı için adaylık dilekçesini CHP İlçe Başkanı Atilla Diren’e verdi.

Başkan Diren Adaylığın Hayırlı olsun diyerek adaylık dilekçesini aldı. Başkan diren, bu güne kadar beş aday il genel meclisi için başvuruda bulundu diyerek 19 Ekim 2018 tarihinde sona erecek olan adaylık başvuruları genel merkez tarafından 26 ekim 2018 Cuma günü saat 18:00’e kadar uzatıldı dedi. İl genel meclis adayı Rıdvan ipek yaptığı konuşmada şunları söyledi:
“31 Mart 2019’daki, yapılacak olan yerel seçimler öncesi Cumhuriyet Halk Partisi Çanakkale İl Genel Meclis üyeliği aday adaylığı açıklama toplantımıza hepiniz hoş geldiniz, şeref verdiniz.Mücadelemize destek olduğunuz için hepinize şükranlarımı sunuyorum.
2014 Mart ayında yapılan seçimlerde partimizin Biga teşkilatını temsilen Çanakkale İl Genel Meclis üyeliği görevime başladığım andan itibaren, Cumhuriyet Halk Partisinin bir neferi olduğumu aklımdan bir an olsun çıkarmadan, ilçemizin köyleri başta olmak üzere, Biga’nın toplam bin 354 kilometre karesinde her vatandaşımızın derdini dinlemeye çalıştım, imkanlar dahilinde onların işlerinin çözülmesi için büyük gayret ve çaba sarfettim.
Partimiz ve siz değerli Cumhuriyet Halk Partililer, beş yıl önce bir görev verdiniz, bir sorumluluk yüklediniz. Bu sorumluluğu sizlere layık şekilde taşımaya çalıştım. Hepinize bu görevi bana layık gördüğünüz için ayrı ayrı teşekkür ediyorum. .
Ülkemizin kurucusu, Büyük Taaruzun Başkomutanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, “benim iki büyük eserim var, biri Türkiye Cumhuriyeti, diğeri Cumhuriyet Halk Partisi’dir” sözünü aklımdan hiç çıkarmadan, bugün bir kez daha bu kutsal görevi yapmak için tekrardan aday adayı olduğumu sizlerin huzurunda ilan ediyorum.
2014 yerel seçimlerinde; partimiz adına ilçemiz Biga’dan Çanakkale İl Genel Meclis üyesi olma fırsatı tanıyan üyelerimiz ve Bigalı hemşerilerimizin yüklediği beş yıllık sorumluluğu; sıradan olmadan, insana dokunarak ve partimizin fikirlerini yayarak, onurla ve gururla yapmış olmanın mutluluğu ile bugün sizlerin karşısındayım.
Siyasetimde yapmış olduğum beş yıl görevim boyunca sorumluluklarımın bilincinde çalışarak, ilçe teşkilatımız adına ilçemiz Biga’nın tüm köylerinde partili partisiz ayrımı gözetmeksizin çalışmaya gayret gösterdim.
İyi niyet ve samimiyetle, partimizin ilkelerini baş tacı ederek yapmış olduğum çalışmalar neticesinde, Çanakkale İl Genel Meclisi daimi üyesi ve ardından Çanakkale İl Genel Meclisi Denetleme Kurulu üyeliği görevlerini, sizlerin destekleri ile yaparak, ilçe teşkilatımıza ilkleri yaşattım.
Siyasette amacımız; daha büyük kalabalıklarla yürümek olmalıdır. Asla aynı yolda yürüdüğümüz yol arkadaşlarımızı tasviye etmek olmamalıdır. Vefasızlık ve saygısızlık yapılmadan; siyasetimizde liyakat kurallarına bağlı kalarak, partimiz ilkelerini temel sayarak daha çok çalışmaya ve büyümeye ihtiyacımız vardır.
Yıllar sonra üye bazında yapılacak olan ön seçimin mutluluğunu hep birlikte yaşarken, aday olan tüm arkadaşlarıma sonsuz teşekkür ediyorum.

  • Etiketler
  • Yorumla


reklam
Gemici
Gemici
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz