SON DAKİKA

Sosyal Medyada Paylaş

POLEK ELEKTRİK’TEN BİGASPOR’A KAHVALTI

Bölgesel Amatör Lig 11.Grup’ta Mücadele eden Bigaspor’a bugün kendi sahasında oynayacağı Bozcaadaspor maçı öncesi Erzurum’u iş adamı Gürsel Polat’ın oğlu Kenan Polat takıma kahvaltı verdi.

Kahvaltıya Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Polek Elektrik sahibi Kenan Polat, Bigaspor Başkanı Serkan Özkan ve yönetim kurulu, Teknik heyet ve Futbolcular katıldı.

Sporu ve sporcuyu önemsiyoruz diyen;  Belediye Başkanı Bülent Erdoğan “hepimiz Bigalıyız sporcuyu önemsiyoruz, gençlerimizin daha çok spor ile ilgilenmesi için nasipse elimizden ne geliyorsa hazır olduğumuzu bilmenizi isterim. Bugünkü karşılaşma’da sizlere başarılar diliyorum”dedi.

Bigaspor Kulüp Başkanı Serkan Özkan  “öncellikle bize maç öncesi moral kahvaltısı vererek yanımızda bulunan Polek Elektrik sahibi Kenan Polat’a verdiği kahvaltıdan dolayı Bigaspor Yönetim Kurulu olarak çok teşekkür ediyorum”dedi.

Polek Elektrik sahibi Kenan Polat ise yaptığı açıklama’da bugün sizinle omaktan dolayı çok mutluyum.  Bugünkü karşılaşma’da sizlere başarılar diliyorum”dedi.

SON EKLENENLER
Scroll to Top