SON DAKİKA

Sosyal Medyada Paylaş

Pirelli Çanakkale Bölge Bayi Çakıroğulları

Biga’da Yıllardır hizmet veren Çakıroğulları Lastik Kaplama Sökme Takma dan sonra Çanakkale Pirelli Lastik Yetkili Bayisi oldu.

Yaklaşık 500 metrekare alan üzerinde, pirelli lastikleri, servis, rot balans ayarı yapılıyor. Böyle bir servisin olmayışından ve bölgeye en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçladıklarını söyleyen Birol Ve Murat Çakıroğlu Lastik Kaplama iyi hizmet vermek amacıyla, işinin ehli,  güler yüzlü uzman personelle iş yerimizi hizmet veriyoruz.

Araç sahiplerine tavsiyemiz, Lastiklerinin bakımlarına dikkat etmeleri, halk arasında söylenen “kabak” lastikle yola çıkmamalarıdır. Araç için lastikler çok önemli. Yaklaşan sezonu nedeniyle, mutlaka Lastiklerinin bakımını yapmak zorunda olduğunu söyleyen ”Birol Çakıroğlu Pirelli Çanakkale Lastik Bölge Bayiliğini de almış bulunmaktayız.

Bundan sonra müşterilerimiz 7/24 Lastik değişimi için hizmet vermekteyiz”dedi.

SON EKLENENLER
Gümüşçay Belediyesi’nden Toplu Konut Müjdesi

Gümüşçay Belediyesi’nden Toplu Konut Müjdesi

08/12/2023 GÜNCEL

Gümüşçay Belediyesi, dar gelirli vatandaşların konut sahibi olabilmesi için proje başlattı. Gümüşçay Belediyesi tarafından yapılan

Devamını Oku
Çetin, belediye meclis üyeliği için başvurdu

Çetin, belediye meclis üyeliği için başvurdu

08/12/2023 GÜNCEL

Geçmiş yıllarda Biga Belediyesi'nde temizlik işlerini yöneten Nihat Yaşar Çetin, Cumhuriyet Halk Partisi'ne Biga Belediye

Devamını Oku
Scroll to Top