reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
BİGA TRİBÜN | Özgür Ceylan’dan odalara ziyaret |
reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam
  • Ana Sayfa » SİYASET
  • 23 Mayıs 2018 - 12:29:19
Özgür Ceylan’dan odalara ziyaret

reklam

reklam
Özgür Ceylan’dan odalara ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi Çanakkale Milletvekili Adayı Özgür Ceylan Biga Esnaf ve Sanatkarlar Odası’na ziyarette bulundu.

Basına açık oturumda Biga ESO Başkanı İbrahim Mutur “ziyaretiniz için teşekkür ediyorum, ayaklarınıza sağlık, vekil adaylığınız önce Biga’mız için, Çanakkale’miz sonra da ülkemiz için hayırlı olmasını diliyorum. Biga’nın bir esnaf-sanatkarlıktan gelen bir vekili olması bizim için, temsil edilmemiz için memnuniyet verici olacaktır.” dedi.

Ceylan ise yaptığı konuşmada “malum, ülkemiz zor günlerden geçiyor, esnafımızın yaşadığı zorlukların farkındayım, her ne kadar Ticaret Odasına kayıtlı olsam da sonuçta ben de bir esnafım. Daha güzel bir Türkiye için, ekonomik istikrarın sağlandığı, toplumsal huzurun geldiği bir Türkiye için hazırız. CHP’den Cumhuriyet Partisi’nden adayım. Değişime talibiz, CHP kadroları olarak da buna hazırız. Ben de listelerde ikinci sıra adayı olarak yer alıyorum. Bu benim için ciddi bir sorumluluk, omuzlarımda Biga’nın sorumluluğunu hissediyorum, yıllardan beri esnafın yaşadıklarını biliyorum. Bu sorunların çözümlerinde katkı sağlamak için mecliste Biga’mızı temsil etmek istiyorum. Bunun için de sizlerin oylarına ihtiyacımız var. İnşallah ülkemiz için faydalı, yararlı bir seçim olmasını temenni ediyorum, bizleri ağırladığınız için teşekkür ediyorum.” dedi.

Özgür Ceylan Biga Esnaf ve Sanatkarlar Odası ziyareti sonrasında ise Kahveciler Odası, Lokantacılar Odası ve Şoförler Odası’nı ziyaret etti.

  • Yorumla


reklam
Gemici
Gemici
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz