SON DAKİKA

Sosyal Medyada Paylaş

ÖZGÜR BELEDİYELERİMİZ 2023 CHP İKTİDARININ TEMELLERİNİ ATIYORLAR

CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, Çanakkale’deki CHP’li belediyelere destek ziyaretlerinde bulunurken, “Covid-19 küresel salgını nedeniyle alınan karantina tedbirlerine bağlı olarak, hizmet anlayışlarını yenileyen CHP’li belediyelerimiz, sergiledikleri başarılı çalışmalarla 2023 CHP iktidarının temellerini atmaktadırlar” diye konuştu.

Özgür Ceylan, TBMM Genel Kurulu’nun covid-19 küresel salgını nedeniyle verdiği aradan yararlanarak Çanakkale’de parti örgütü ve CHP’li belediyelere destek ziyaretlerinde bulundu. Özgür Ceylan, küresel salgın nedeniyle, hayatın her alanında yaşanan değişime bağlı olarak, CHP’li belediyelerin de yeni bir hizmet anlayışı geliştirdiklerini söyledi. CHP’li belediyelerin karantina tedbirlerine bağlı olarak oluşan işsiz sayısındaki artışı dikkate alarak, işletme yatırımlarına ayırdıkları bütçelerini sosyal yardımlara aktardığını ifade eden Özgür Ceylan, “Belediyelerimiz daha çok vatandaşımıza ulaşabilmek vesüregelen yardımları arttırabilmek amacıyla bütün kaynaklarını seferber etmiş durumda” dedi. Özgür Ceylan Ankara, İstanbul, İzmir gibi büyükşehirlerden belde belediyelerine kadar tüm CHP’li belediyelerin vatandaşlarının küresel salgının olumsuz etkilerini en az hasarla atlatmaları için çalıştığını belirtirken“Hizmet anlayışlarını yeni bir misyonla sürdüren CHP’li belediyelerimiz, sergiledikleri başarılı çalışmalarla 2023 CHP iktidarının temellerini atmaktadırlar” diye konuştu.

 Belediyeler Yüzlerinin Akı İle Çıktı

Biga, Karabiga, Eceabat, Bayramiç, Lapseki, Umurbey, Çardak, Ezine, Yenice, Gelibolu, Çan, Ayvacık, Kepez ve Çanakkale Merkez İlçe örgütleri ile Çan, Ayvacık, Bayramiç, Gelibolu, Kepez, Umurbey ve Çardak Beledilerini ayrı ayrı ziyaret eden Özgür Ceylan, belediyelerin büyük bir özveri ile vatandaşa hizmet götürmeye yönelik çabalarından yüzlerinin akı ile çıktığını söyledi. CHP Milletvekili Özgür Ceylan, Çanakkale’de CHP’li belediyelerin sunduğu hizmetin takdirle karşılandığını ifade ederken, vatandaşların küresel salgına bağlı olarak yaşadıkları mağduriyetin en aza indirilmesi için pek çok alanda hizmet sunulduğunu söyledi. Özgür Ceylan, CHP’li belediyelerin sıcak yemek dağıtımı, su faturalarının ertelenmesi, ayni ve nakdi yardımlar,  belediye taşınmazlarından kira alınmaması gibi başlıklar artında çeşitli yardımlar gerçekleştirildiğini ifade ederken, “CHP’li belediyeler bu örnek çalışmaları ile vatandaşımızın takdirini kazanmakla kalmayıp, 2023 CHP iktidar anlayışının nasıl olacağının göstergesi olmaktadırlar” dedi.

CHP Milletvekili Özgür Ceylan, örgüt ve belediyelere yönelik destek ziyaretlerini Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ile tamamladı. Özgür Ceylan, BaşkanÜlgür Gökhan’ı makamında ziyaret ederek, küresel salgın sürecinde belediyenin yürüttüğü çalışmalar hakkında bilgi aldı.CHP’li belediyelerin ülkenin her köşesinde yeni bir anlayışla hizmet verdiğini ifade eden Özgür Ceylan, iktidarın tüm baskılarına karşı vatandaşların belediyelerine sahip çıktığını, bu desteğin 2023 CHP iktidarına kadar aralıksız süreceği yönündeki inancının tam olduğunu söyledi.

 

SON EKLENENLER
Scroll to Top