reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
BİGA TRİBÜN | Özel Eğitim Olmadan Çağdaş Eğitim Olmaz |
reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 21 Mayıs 2019 - 11:27:17
Özel Eğitim Olmadan Çağdaş Eğitim Olmaz

reklam

reklam
Özel Eğitim Olmadan Çağdaş Eğitim Olmaz

Özel eğitim çocuklarının 1 sene boyunca yaptığı çalışmalar Tevfik Emin Başarır Okulunda sergilendi. Özel eğitimli çocukların hazırladığı her bir çalışma sanat eseri niteliğindeydi.

Tevfik Emin Başarır Okul Müdürü Bayram Ali Dur yaptığı konuşmasında: “Eğitimde feda edilecek hiç bir birey yoktur. Tevfik emin başarır ilkokulu olarak 2018 2019 eğitim öğretim yılında 6 özel eğitim sınıfında 21 öğrenci 12 öğretmenimiz ile çok verimli bir eğitim öğretim yılı geçirdik. Yıl boyunca yaptığımız çalışmalarda bizlere destek olan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn Erkan Bilen’e, Kardeş okul çerçevesinde iş birliği yaptığımız Ayşe Doğan Mesleki Tektik Anadolu Lisesi Müdürü Sn Meryem Canakay’a, Özverili çalışmalarından dolayı özel eğitim öğretmenlerime, Ayşe Doğan Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi öğretmenlerine ve öğrencilerine, Değerli velilerimize çok teşekkür ediyorum. Bu güzel çalışmalarından dolayı özel eğitim öğrencilerimizi tebrik ediyor hepsinin gözlerinden öpüyorum” dedi.
Biga İlçe Mili Eğitim Müdürü Erkan Bilen Konuşmasında: “Tevfik Emin Başarır Okulu Biga’da önemli okullarda bir tanesi dolayısıyla yol boyu çalışmalarını takdir ediyorum öğretmenlerimiz kendi alanlarında hakikaten duayen onun için şahsım kurum adına öğretmenlerimize, okul idaremize, öğrencilerine çok teşekkür ediyorum. Aynı zamanda iki okulun yapmış olduğu protokol sebebiyle kardeş okulu olması vesilesiyle Kız meslek lisesine de özellikle teşekkür etmek istiyorum. Serginizin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.
İlçe milli eğitim müdürü, Tevfik Emin Başarır Okul Müdürü, Ayşe Doğan Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi öğretmenleri, özel eğitim öğrencileri ile birlikte kurdele kesildi. Okulda hizmetli olarak çalışan özel eğitim mezunu Halil İbrahim Turan’a işinde gösterdiği üstün çabadan dolayı İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen plaket ve madalya ile ödüllendirdi. Daha sonra Sergi gezildi.

  • Etiketler
  • Yorumla


reklam
Gemici
Gemici
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz