reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
BİGA TRİBÜN | OTO GALERİCİLERİ MESLEKİ YETERLİLİK SINAVINDA TER DÖKTÜ. |
reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 30 Ekim 2018 - 13:12:48
OTO GALERİCİLERİ MESLEKİ YETERLİLİK SINAVINDA TER DÖKTÜ.

reklam

reklam
OTO GALERİCİLERİ MESLEKİ YETERLİLİK SINAVINDA TER DÖKTÜ.

BİGA TİCARET VE SANAYİ ODASI VE MEYBEM İŞBİRLİĞİNDE İKİNCİ EL MOTORLU KARA TAŞITLARI ALIM-SATIM DANIŞMANI/SORUMLUSU SINAVLARI DÜZENLENDİ.

Biga Ticaret ve Sanayi Odası ile TOBB MEYBEM A.Ş. işbirliğinde 27-28 Ekim 2018 tarihlerinde toplam 53 adayın katılımıyla İkinci El Motorlu Kara Taşıtları Mesleki Yeterlilik sınavları düzenlendi.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Biga TSO Başkanı Şadan Doğan; “Biga’da faaliyet gösteren değerli üyelerimiz ve esnaflarımızdan bugüne kadar 100 kişi başvuru yapmış ve sınava girmişlerdir. Teorik ve uygulama olmak üzere iki aşamalı olarak yapılan sınav programlarında yazılı bölümünden %70, uygulama sınavından ise %80 ve üzeri alan katılımcılar Mesleki Yeterlilik Belgesini almaya hak kazanacaklar.” dedi.

 

Doğan konuşmasının devamında; “Üyelerimiz ve esnafımızın başka şehirlere gitmeden sınav işlemlerinin Biga’da gerçekleştirebilmesi noktasında TOBB MEYBEM ile görüşülerek sınavların Biga’da yapılmasını sağladık. Uygulama sınavları için işyerlerinin kapılarını açan Kırbaş Otomotiv-Yusuf Kırbaş ve Eray Oto Galeri-Cengiz Erdeğer’e içtenlikle teşekkürlerimi sunarım.” ifadelerini kullandı.

 

  • Etiketler
  • Yorumla


reklam
Gemici
Gemici
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz