reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
BİGA TRİBÜN | Öğretmenler Konser Verdi |
reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam
Öğretmenler Konser Verdi

reklam

reklam
Öğretmenler Konser Verdi

Biga İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün 24 Kasım Öğretmenler günü vesilesiyle hazırlamış olduğu öğretmenler korosu özel konseri Koro şefi Berkay Baran’ın yönetiminde gerçekleşti. Biga Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen ve ilk kez yapılan Öğretmenler Korosu, öğrenciler ve halk tarafından ilgiyle izlendi.

EĞİTİMDE SEVGİ VURGUSU
Açılış konuşmasını yapan Biga İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen; “Asıl bilmediğini bilmektir soylu bilgi. Kara tahta, tebeşir, kenarda bir silgi. Biga İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak hazırlamış olduğumuz öğretmenler korosu ilk konserine hepiniz hoşgeldiniz. Öğretmen, çok iyi bilirsin, sevgi olmadan bu mesleğin ideal bir şekilde yapılması mümkün değildir. Kalbimizde öğrencilerimize duyduğumuz sevgi, onların eğitim-öğretim bakımından gelişmesini, oluşumunu sağlayan en önemli faktördür. Kısacası sevgi öğretmenlik mesleğinin özüdür. Bu yolda mesai gözetmeksizin emek veren, bu özel konserimizin hazırlanmasında emek sarf eden arkadaşlarıma kıymetli öğretmenlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

SAZ EKİBİ VE KORO
Saz ekibi şu isimlerden oluştu: Bağlamada Abdülkadir Baran ve Daimi Akkuş, Kemanda Vahdet Özmen, Klasik Gitarda Yalın Engin, Perküsyonda Melih Ceylan ve Mustafa Erdem Aydın, Bas Gitarda Burak Dünderir ve Piyano Altyapı Göksel Dursun’dan oluştu.

Şef Berkay Baran yönetiminde koro ise Nuran Er, İbrahim Er, Oylum Karak, Çınar Doğan, Begüm Yüce, Recep Yüce, Onur Bayguş, Emir Savaş, Burcu Öztürk Sancak, Deniz Mercan, Hatice Dündar, Müesser Arslan, Yüksel Özgören, Mehmet Mehti Şahin’den oluştu.

Konser sonunda Biga İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen sahneye çıkarak saz ekibi ve koro üyelerine belgelerini takdim etti.

  • Etiketler
  • Yorumla


reklam
Gemici
Gemici
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz