SON DAKİKA

Sosyal Medyada Paylaş

Murat Balık Evi Açıldı

Biga’da balık ekmek dükkânı açıldı. Baba mesleğini devam ettiren genç işletmeci Murat Özgören Biga’ya balık ekmek kültürünü kazandırmak için hizmet vereceklerini söyledi

Açılış öncesi konuşma yapan işletme sahibi Murat Özgören Biga’da balık kültürünü yaygınlaştırmak için hizmet vereceklerini belirtti. Sektörde 12 yaşından beri çalışıyorum Biga’ya hizmet vereceğimiz menümüzde Mezgit, sardalya, hamsi, alabalık, uskumru. Yani tercihe göre. Özellikle sardalye ve mezgit çok tercih ediliyor. Bir fırınla anlaşmamız var ekmeği özel olarak yaptırıyoruz. Izgara çeşitlerimiz var. Baba mesleğimi devam ettiriyorum ben. Yemediğimiz balığı müşterilerimize sunmuyoruz. Balık ekmek seven herkese kapımız açık” dedi.

Daha sonra Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan’ın yaptığı kısa konuşmasında: “Bu güzel yerin Biga’mıza hayırlı ve uğurlu gelmesini diliyor, bol kazançlar temenni ediyorum.”dedi. Kurdele kesimi ile hizmete girdi.

Açılışa Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi, Esnaf Odası Başkanı İbrahim Mutur, Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Sepici, ve çok sayıda davetli katıldı.

 

SON EKLENENLER
Scroll to Top