SON DAKİKA

Sosyal Medyada Paylaş

Milli Atlet Anıl Korkmaz’dan Başkan Erdoğan’a Ziyaret

Türkiye şampiyonu olan ve Milli Takım’a seçilen Biga Gelişim ve Gençlik Spor Kulübü Derneği sporcusu Mustafa Anıl Korkmaz, Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan’ı ziyaret etti.

İstanbul’da düzenlenen Komple Atlet Ligi Finali ve Çoklu Branşlar Türkiye Şampiyonası’nda Türkiye şampiyonu olan ve Milli Takım’a seçilen Biga Gelişim ve Gençlik Spor Kulübü Derneği sporcusu Mustafa Anıl Korkmaz, Kulüp Antrenörü Başak Evren Korkmaz ile birlikte Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan’a ziyarette bulundu.

Mustafa Anıl Korkmazı’ı tebrik eden Başkan Erdoğan, Türkiye şampiyonu olan ve Milli Takım’a seçilen Biga Gelişim ve Gençlik Spor Kulübü Derneği sporcusu Mustafa Anıl Korkmaz kardeşimiz ve Başak hocamıza başarı sevinçlerini bizimle paylaştıkları ve ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Mustafa Anıl’ı tebrik ediyorum ve milli formasıyla ülkemizi temsil edeceği Bulgaristan’daki atletizm yarışmalarında başarılar diliyorum. Desteğimiz her zaman devam edecek” diye konuştu.

Milli sporcu Mustafa Anıl Korkmaz da desteklerinden dolayı Başkan Erdoğan’a teşekkür etti.

Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı, Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi, AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Saim Yılmaz, Biga Belediye Başkan Yardımcıları Nazım Hikmet Keskiner ve Sıtkı Keçeci, AK Parti Biga İlçe Başkanı Ahmet Şahin ile MHP Biga İlçe Başkanı Salih Altınkaya da başarılı sporcu Mustafa Anıl Korkmaz’ı tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.

SON EKLENENLER
Scroll to Top