SON DAKİKA

Sosyal Medyada Paylaş

MHP’DEN BASIN AÇIKLAMASI

Yerel seçimlerin üzerinden geçen bir senenin ardından hep adaletin, hukukun ve şeffaflığın yanında olduk. Halkımızın bir kuruşuyla bir milyonun bir olduğunu bilip, bu hassasiyet ve duruşumuzu bozmadan Biga halkının çıkarını korumaya çalıştık.

Her insanımızın görüşü ne olursa olsun kapımızı açık tutup dertleriyle dertlendik. Kalbimizde yanan Biga’ya hizmet sevdasından bir nebze olsun ödün vermedik. Görüşü ne olursa olsun Liyakat düsturundan taviz vermedik. Biz milliyetçi ülkücü hareketiz. Üstümüzde BEŞBİN şehidin kanının Hakkı olduğunu bir nebze unutmadık ve unutturmayacağız. Şahsi çıkarlarını ülke menfaatlerinin üzerinde tutan kim olursa olsun ne pahasına olursa olsun karşısında bizi bulacaktır. Ben ve yönetim kurulu üyelerim bu dik duruşu sergilemeyi ve Biga halkının derdini dert edinmeyi kendine düstur edinmiştir.  Buradan Biga halkına sesleniyorum camiamızdan olsun olmasın haklı olan herkesin yanındayız ne Devlet malını peşkeş çektirir nede yetimin hakkını yediririz.

Biz milliyetçi-ülkücü hareketiz.Biz Biga, Biga biz demektir. Seçimde verilen tüm sözlerin yerine getirilmesinin  takip ve teminatçısıyız. Cumhur ittifakı milletin bekası uğuruna milletin ruh kökünden doğan, içten ve dıştan  Türkiye’nin maruz kaldığı tüm saldırılara rağmen her geçen gün perçinleşen kutlu bir sevdanın adıdır.

SON EKLENENLER
Scroll to Top