SON DAKİKA

Sosyal Medyada Paylaş

MHP BİGA İLÇE OLAĞAN KONGRESİ YAPILDI

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Biga İlçe Olağan Kongresi’nde başkanlığa Salih Altınkaya seçildi.

Biga Tepe Cafe & Restaurant’ta düzenlenen kongre, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

Tek liste ile gidilen kongrede Salih Altınkaya, kullanılan oyun tamamını alarak MHP Biga İlçe Başkanı seçildi.

Kongre sonrası bir konuşma yapan Altınkaya, makam ve mevki gözetmeksizin davalarının varlığını, birliğini ve dirliğini ayakta tutmak adına mücadele edeceklerini söyledi.

Altınkaya, “Milliyetçi Hareket Partisi geçmişten bugüne Türk Vatanının bekası için her daim benliğini ortaya koymuş, yaşanan nice sıkıntıların bertaraf için binlerce şehit vermiştir. Ne Eylül’ler ne Temmuz’lar, ne ceza evleri, ne de tabutluklar bizleri bu davadan ne vazgeçirdi, ne de vazgeçirebilecek. Milliyetçi ülkücü hareketimizden hazzetmeyen düşmanların varlığı açıktır. Bu düşmanlar içeride ve dışarıda koordine halindedirler.

Hepsini görüyor, biliyor ve takip ediyoruz. Devlet millet eksenine Türkiye Cumhuriyetinin bekasını Türk Milleti hak ve hukukunu şehitlerimizin emanetini her zaman savunduk ve savunacağız. Göreve geldiğimiz ilk andan itibaren ben ve kıymetli yönetim kurulumuz, gece gündüz demeden bir adım fazla yol almak için, bir tutam olsun daha fazla fayda sağlamak için can siper halinde çalıştık. Kovid-19 salgını nedeniyle zor günlerden geçtiğimiz şu dönem içerisinde, yine görev bilinciyle Biga’mıza ve teşkilatımıza gereken desteği vermek adına Biga’da ki tüm paydaşlarımızla koordineli çalışarak, sıkıntıların giderilmesi için ekip olarak uğraştık.

Bu bağlamla çalışmalarımız için emek sarf eden kıymetli yönetim kurulu üyelerimize, meclis üyelerimize teşekkür ediyorum. Bugünden sonraki süreçte ayni ruhla ve azimle teşkilatımıza ve Biga’mıza fayda sağlamak için ben ve yönetim kurulu üyelerim durmaksızın çalışacağımızı, üç hilalli bayrağımızı şerefle taşıyacağımızı taahhüt eder, ant içeriz. Genel kurulumuz hayırlı uğurlu olsun.” Dedi.

SON EKLENENLER
Scroll to Top