reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
BİGA TRİBÜN | KAHVECİLER ODASIN’DAN BASIN AÇIKLAMASI |
reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 17 Aralık 2021 - 08:07:31
KAHVECİLER ODASIN’DAN BASIN AÇIKLAMASI

reklam

reklam
KAHVECİLER ODASIN’DAN BASIN AÇIKLAMASI

Sizlerle bugün burada buluşmaktan dolayı büyük memnuniyet duyuyoruz. Konuşmanın başında birlikte çalışmaktan büyük mutluluk duyduğum ve yönetiminde olduğum İçin kendimi şanslı gördüğün rahmetli Ahmet Ünal başkanımızı saygı ve rahmetle anmak istiyorum. 2.5 yıllık yönetimimizde tüm zamanımızı üyelerimize ayırdık.

Zor bir dönemde görev bize verildi. Pandemi koşullarında tüm üyelerimiz çok zor şartlarda çalıştılar, hatta bir dönem de resmî olarak kapatıldılar. Pandeminin ağır yükünü sırtlanan tüm üyelerimizi büyük mücadelelerinden dolayı kutluyorum. Bizler Biga Kahveciler Odası yönetimi olarak tüm yöneticilerimizle birlikte üyelerimizin tüm sorunlarında yanlarında olmaya gayret gösterdik. Pandeminin 17 aylık yükün sırtlayan üyelerimize nefes olmaya çalıştık. Üyelerimizin sorunlarını dinledik, yetkili mercilere aktardık. Biga Kaymakamlığı, Biga Belediyesi, Çanakkale Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Çanakkale Valiliği Tesk ve bakanlığımıza sorunlarımızı ve çözümlerini aktardık. Tüm kurumlarla iç içe çalıştık. Devletin verdiği destekler konusunda kahvecilerimiz baştan dışarıda bırakılmıştı. Bakanımızla birebir telefonda konuştuk. Sorun çözüldü. Ak Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan’ın bakanımızla görüşmemize vesile olması bizleri mutlu etti. Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Şoförler Odası, Lokantacılar Odası ve sivil toplum kuruluşlarımızla ve kamu ve kuruluşlarıyla üyelerimizin yararına olacak şekilde uyumlu bir şekilde çalıştık.

Pandemi döneminde üyelerimizin tamamının işyerlerini 8-10 defa dezenfekte ettik. İşyerlerinin açık olabilmesi için üyelerimizin hijyen kontrollerini yaptık. Üyelerimize maske dağıttık. Üyelerimizin devlet desteklerinden ve birliğimizin maddi desteğinden yararlanabilmeleri için çalıştık. Hem Biga’daki hem de tüm köylerimizden kahvehanelerimizi ziyaret ederek üyelerimizin yanında olduk. Odamızı üyelerimize yakışır şekilde değiştirdik, üst kattan bir alt kata geçtik ve düzenledik. Bu düzenlemeyi kendi imkanlarımızla yaptık. Biga Kahveciler Odası üyesi esnaflarımıza yakışan bir odayı hizmete geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Tüm bu çalışmaları benimle birlikte sorumluluk alan yönetimimizle birlikte başardık. Tüm yönetim kurulumuzla birlikte yeniden üyelerimizin oylarına talibiz. Üyelerimizin de teveccüh göstermesiyle bir dönem daha gurur ve hizmet aşkı ile çalışmaya devam edeceğiz.

Çanakkale’nin ilk oda seçimini Biga Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Salonu’nda 2 Ocak pazar günü saat 11’de Biga Kahveciler Odası olarak biz gerçekleştireceğiz. Tüm üyelerimizi odamıza sahip çıkmaya, yeni dönem için bizlerin yanında olmaya, ekmek kavgamızda hep birlikte mücadele etmeye sizlerin aracılığınızla davet ediyorum. Sorularınız varsa yanıtlayabilirim. Yoksa da sesimize ses olduğunuz İçin teşekkür ederim.

  • Etiketler
  • Yorumla

reklam
Gemici
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz