reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
BİGA TRİBÜN | KADIN VE GENÇ GİRİŞİMCİLERİN SEÇİM HEYECANI |
reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 28 Şubat 2019 - 09:17:53
KADIN VE GENÇ GİRİŞİMCİLERİN SEÇİM HEYECANI

reklam

reklam
KADIN VE GENÇ GİRİŞİMCİLERİN SEÇİM HEYECANI

BİGA TSO’DA TOBB İL KADIN VE GENÇ GİRİŞİMCİLER İCRA KOMİTESİ SEÇİMLERİ YAPILDI.

TOBB İl Kadın ve Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi’ne seçilen Biga Ticaret ve Sanayi Odası ile Biga Ticaret Borsası İl Kadın ve Genç Girişimcilerinin isimleri belli oldu. Seçimler 27 Şubat 2019 Çarşamba günü 10:00-16:00 saatleri arasında Biga TSO hizmet binasında yapıldı.

TOBB İl Kadın ve Genç Girişimciler Kurulu’nun Biga üyeleri 27 Şubat 2019 Çarşamba günü gerçekleşen seçimlerle Çanakkale İl İcra komitelerinde çalışacak isimlerini belirledi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından ülke ekonomisine kadın ve gençlerin de katkıda bulunması amaçlanarak oluşturulan kadın ve genç girişimciler kurullarından Çanakkale İl Kadın ve Genç Girişimciler Kuruluna Biga TSO ve Biga Ticaret Borsası kontenjanından toplan 4’er üye gönderiliyor.

Kurul tarafından İcra Komitesine seçilen üyeleri tebrik eden Biga TSO Başkanı Şadan Doğan, ülke nüfusunun yarısından fazlasını oluşturan kadın ve genç girişimcilerin ticari hayatta daha fazla yer alması gerektiğine işaret etti.

Yapılan seçimlerin sonuçlarına göre TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi asil üyeliklerine; Emel Torun, İnci Bayram, Gökçe Uygun ve Muradiye Özel Ödül; yedek üyeliklerine Jale Kırbaş, Dalga Akyüz, Aylin Öçal ve Pınar Şen seçildi.

TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi asil üyeliklerine; Tevfik Başarır, Cem Öner, Salih Can Eriş ve Banu Yılmaz, icra komitesi yedek üyeliklerine ise Ali Tahsin Yaşık, Fatih Mumcu, Tevfik Coşkuner ve Hüseyin Erdem Bilgi seçildi.

  • Etiketler
  • Yorumla

reklam
Gemici
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz