reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
BİGA TRİBÜN | JANDARMA ÖĞRENCİLERE BİLGİLENDİRME GÖSTERİSİ SUNDULAR |
reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam
JANDARMA  ÖĞRENCİLERE BİLGİLENDİRME GÖSTERİSİ SUNDULAR

reklam

reklam
JANDARMA ÖĞRENCİLERE BİLGİLENDİRME GÖSTERİSİ SUNDULAR

Biga İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından, İlçe Jandarma Komutanı J.YÜZBAŞI Ufuk ERİKLİ ve Trafik Tim K.Yard. Mustafa İZGİN öncülüğünde, Tevfik Emin Başarır İlkokulu öğrencilerine yönelik Jandarmanın tanıtımı adı altında verilen teorik, görsel ve uygulamalı seminerinde buluştular.

Jandarmanın kendi içinde uzmanlaşmış olduğu birimler ve uzman kişilerden

1.Jandarma Trafik Birimleri

2.Jandarma Olay Yeri İnceleme Ekipleri

3.Jandarma Asayiş Ekipleri

4.Jandarma Motorize Ekipleri

5.Jandarma Köpek Timleri

Uzman kişiler tarafından anlatılmış olup, özelliklede arama köpeklerinin yaptığı gösteriler öğrencilerin büyük ilgi ve beğenisini çekmiştir.

Okul Müdürü Bayram Ali DUR ve Müdür Yardımcısı Sebahattin YANKOL, “Başta İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Ufuk ERİKLİ’ye Trafik Tim K.Yard. Mustafa İZGİN’e, etkinliğe katılan tüm jandarma personeline ve Farkındalık Eğitimi İçin Öncülük edip bu etkinliği planlayıp gerçekleştiren 3/A Sınıfı Öğretmeni Mehmet CAN Öğretmenimize, tüm öğretmen arkadaşlarımıza ve öğrencilerimize teşekkür ederiz”dediler.

Tevfik Emin Başarır İlkokulu Öğrencileri böyle bir gün geçirmekten çok memnun olduklarını, gösteri ve bilgilendirmeyi çok beğendiklerini belirttiler.

  • Etiketler
  • Yorumla


reklam
Gemici
Gemici
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz