reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
BİGA TRİBÜN | İskenderoğlu, esnafa aşure dağıttı |
reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 28 Eylül 2018 - 14:41:52
İskenderoğlu, esnafa aşure dağıttı

reklam

reklam
İskenderoğlu, esnafa aşure dağıttı

AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Muharrem ayı dolayısıyla AK Parti Biga İlçe Teşkilatının düzenlediği programda esnafa aşure ikram etti.

AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, AK Parti Biga İlçe Başkanı Ahmet Şahin, Kadın Kolları Başkanı Nesrin Sirkeci, AK Parti Karabiga Belde Başkanı Kahraman Soydan ve Kadın Kolları Başkanı Ayşe Garipçan ile birlikte Muharrem ayının 10’uncu günü olan Aşure Günü’nde vatandaşlara aşure ikramında bulundu. Karabiga Kapalı Pazaryeri Girişinde kurulan stantta aşure dağıtan İskenderoğlu, vatandaşlarla da sohbet etti.

Aşure ikramından sonra Pazar yerindeki esnafı gezen AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, esnafın sorunlarını dinledi. Bir değerlendirme yapan İskenderoğlu, “Öncelikle seçimlerde gece gündüz evinizi barkını bırakıp bu dava için koşturan tüm kardeşlerime teşekkür ediyorum. Allah bizlerin yüzünü yere eğdirmesin. Sizleri mahcup etmesin. Çanakkalemize güzel hizmetler yapmak nasip olsun. Ne zaman ki Karabiga da belde belediyemize AK Parti bayrağını dikeriz o zaman işimizi tam yapmış oluruz. Bunu yapabilecek gücünüzün olduğunu inancımızın olduğunu ve dava bilincinizin olduğunu biliyorum. Biz belde başkanımıza ilçe başkanımıza teşkilatımıza da çok güveniyoruz ve Bülent Bey’de ben de bize düşen her konuda yanınızdayız. Bunun sonuna kadar devam ettireceğimizden şüpheniz olmasın. Sadece çok kolay bir seçim olmayacak. Bizim hiçbir seçimimiz kolay olmadı. Siz bu şehrin bu beldenin yaşayan insanları size gördükleri sizin hayatınızdaki değişmeyen dava bilincini gördüklerinde oy verecekler. Biz duruşumuzu hareketlerimizi birbirimize olan birlik bütünlüğümüzü bozmadan yola devam edeceğiz Siz bu şehri Karabiga’yı yönetmek için oy istiyorsunuz. O yüzden ne kadar çok birlik beraberlik o kadar çok halkın size desteği demektir. Onu yapacağız Allah’ın izniyle bizim bir İnancımız var AK Parti en çok Çanakkale’ye yakışan partidir diye yola çıktık. Şehitlere eğer başımız dik olsun istiyorsak belediyeyi alacağız hizmetlerimize devam ettireceğiz. Sayın Cumhurbaşkanımıza gel Biga’ya diyebilmemiz için 3 belediyemizi almamız lazım.Ben hepinize şimdiye kadar yapmış olduğunuz her şey için çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

  • Etiketler
  • Yorumla

reklam
Gemici
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz