reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam BİGA TRİBÜN | İl Genel Meclis Üyeleri, Muhtarlarla biraraya geldiler |
reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 4 Aralık 2019 - 13:47:39
İl Genel Meclis Üyeleri, Muhtarlarla biraraya geldiler

reklam
reklam
İl Genel Meclis Üyeleri, Muhtarlarla biraraya geldiler

Ak Parti İl Genel Meclis Üyeleri Saim Yılmaz ve Bülent Korkmaz bugün Muhtarlar Derneği’nde Muhtarlarla bir araya geldiler.

Ak Parti İl Genel Meclis Üyesi Bülent Korkmaz yaptığı açıklama’da Muhtarlarımızla bugün birlik ve beraberlik dayanışma içerisinde olabilmemiz için bir araya geliyoruz. Köylerde yapılan hizmetler konusunda Muhtarlarla istişare ediyoruz.

Daha sonra Muhtarların taleplerini dinliyoruz. Ve karşılıklı istişare ve değerlendirme şeklinde geçen hoş sohbetlerin ardından Muhtarlarla yapılan toplantı sona erdi.

Toplantıya  katılan Muhtarla ise bizleri ziyaret eden AK Parti İl Genel Meclis üyeleri Bülent Korkmaz ve Saim Yılmaz’a çok teşekkür ediyoruz”dediler.

 

  • Etiketler
  • Yorumla


Gemici
Gemici
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
error: Content is protected !!