SON DAKİKA

Sosyal Medyada Paylaş

HANGİ VEKİL MAFYANIN EMİRERİ

Sosyal medya hesapları üzerinden yayınladığı videolar ile gündem yaratan Sedat Peker’in hedef tahtasında ki isim haline gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, katıldığı bir televizyon programında dile getirdiği “Sedat Peker’den ayda 10 bin dolar maaş alan siyasetçi var.” iddiası bir türlü durulmayan suları yeniden karıştırdı.

Ülke dinamiklerini derinden sarsan iddiaların ardı arkası kesilmiyor… 128 Milyar Dolar’ın nereye harcandığı konusunda ki sorularına net bir yanıt alamayan muhalefet yetkilileri şimdi de Organize Suç Örgütü lideri Sedat Peker’in hangi vekile maaş ödeyip, çalıştırdığını öğrenmek istiyor.
Tüm ülkede eş zamanlı olarak ‘’Mafya’dan aylık 10 Bin Dolar Alan Siyasetçi Kim? ’’ yazılı pankartlar ve bilboard çalışmaları ile iktidar sahiplerinin ülkeye verdiği zararı gözler önüne sermeye çalışılıyor.
CHP Biga İlçe Başkanı Osman Öztürk, konuya ilişkin yaptığı açıklamada şunları kaydetti;
Bu olaylar bizleri gerçekten çok üzüyor, gün geçmiyor ki her gün yeni bir iddia ortaya atılıyor. Ülkenin hali ortada, insanlar geçim sıkıntısından hayatlarını sona erdiriyor, her gün bir intihar, her gün bir işletmenin iflas haberini alıyoruz.
Bizler bu yaşananların bir gün son bulacağını biliyor, bu amaç uğrunda canla başla çalışıyoruz.
Kendilerini Cumhurbaşkanı, Bakan ve Milletvekil diye atfeden ancak yönetim beceriksizliğini her gün yineleyen sorumsuzlardan bu ülkeyi arındırmak için bizler and içtik.
Bu sorumsuzlukların bedelini hepsi bir bir ödeyecek. Türkiye Cumhuriyet sahipsiz, halkı yalnız değildir.

SON EKLENENLER
Scroll to Top