reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
BİGA TRİBÜN | HAMDİ GENÇOĞLU KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ’NDE MEZUNİYET COŞKUSU |
reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam
HAMDİ GENÇOĞLU KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ’NDE MEZUNİYET COŞKUSU

reklam

reklam
HAMDİ GENÇOĞLU KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ’NDE MEZUNİYET COŞKUSU

Özel Biga Belediyesi Hamdi Gençoğlu Kreş ve Gündüz Bakımevi’nin minik öğrencileri için mezuniyet töreni yapıldı.

Biga Belediyesi’ne bağlı olarak eğitim – öğretim veren Özel Biga Belediyesi Hamdi Gençoğlu Kreş ve Gündüz Bakımevi’ndeki öğrenciler için mezuniyet töreni düzenlendi. Coşku içinde geçen törene, Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Belediye Meclis Üyeleri, Hamdi Gençoğlu Kreş ve Gündüz Bakımevi Müdürü Fatma Nur Ergün, öğretmenler ve aileler katıldı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan programda konuşan Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, “Mezun olan minik öğrencilerimizin 3 yıldır burada eğitimlerini sürdürdükleri için sevincin ve ayrılık hüznünün daha büyük olduğunu biliyorum. Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın ilk eğitimlerini kreşlerde almaları, bilgi, sosyalleşme ve özgüven ile birlikte ilkokul hayatlarına başlamalarını önemsiyoruz. Ben çocuklarımıza; emekleri için öğretmenlerimize ve ailelerimize teşekkür ediyorum. Mezuniyetin hayırlı uğurlu olmasını temenni ederek, tüm yavrularımıza bundan sonraki eğitim öğretim hayatlarında başarılar diliyorum. Ayrıca Biga’mıza eğitim-öğretim eseri kazandıran Gençoğlu ailesine de teşekkür ediyorum” dedi.

Hamdi Gençoğlu Kreş ve Gündüz Bakımevi Müdürü Fatma Nur Ergün ise, Biga Belediyesi bünyesinde okullarının üç yıldır faaliyet gösterdiğini söyledi. Ergün, “60 kapasiteli okulumuzdan 20 öğrencimiz mezun oldu. Mezun olan öğrencilerimiz 3 yıldır okulumuzda eğitim görüyordu. Minik yavrularımız elimizde büyüdü ve bir onların her anlarına tanıklık ettik. Dolayısıyla ayrılık da zor oluyor. Ben çocuklarımıza bundan sonraki hayatlarında başarılar diliyorum” dedi.
Mezuniyet töreninde minik öğrenciler şarkılar söylerken, tören diplomaların takdim edilmesi ve mezuniyet pastası kesilmesiyle son buldu

  • Etiketler
  • Yorumla

reklam
Gemici
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz