reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
BİGA TRİBÜN | Hacı Ali Doğan Biga’da anıldı |
reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 30 Eylül 2019 - 07:00:51
Hacı Ali Doğan Biga’da anıldı

reklam

reklam
Hacı Ali Doğan Biga’da anıldı

Biga İlçesi’nde Doğtaş Mobilya’nın kurucusu merhum Hacı Ali Doğan, ölümünün 19’nci yılında okutulan Mevlid-i Şerif ve dualarla anıldı.

Doğtaş Mobilya’nın kurucusu olan ve 1999 yılında yaşamını yitiren işadamı Hacı Ali Doğan, eşi Ayşe Doğan ile bayrağı dalgalandırmaya devam eden oğulları Doğanlar Yatırım Holding’in patronları Davut Doğan, Adnan Doğan, Şadan Doğan, İsmail Doğan, Murat Doğan ile İlhan Doğan tarafından sene-i devriyesinde bir kez daha anıldı.

Biga pazaryerindeki anma törenine, Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Biga Kaymakamı Mustafa Can, Ak Parti Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi. İl Başkanı Gültekin Yıldız, AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Şahin, CHP İlçe Başkanı Atilla Diren, Esnaf Odası Başkanı İbrahim Mutur, Şoförler Odası Başkanı Sait Tanur, İlçe Emniyet Müdürü Alaaddin Tekin Doğan ailesinin fertleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Biga pazaryerinde anma törenine, Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Biga Kaymakamı Mustafa Can, Ak Parti Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi. İl Başkanı Gültekin Yıldız, AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Şahin, CHP İlçe Başkanı Atilla Diren, MHP İlçe Başkanı Saadettin Saat, Esnaf Odası Başkanı İbrahim Mutur, Biga Şoförler Odası Başkanı Sait Tanur, İlçe Emniyet Müdürü Alaaddin Tekin Doğan ailesinin fertleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Bigaspor kendi sahasında oynayacağı maç öncesi Takım olarak Doğtaş Mevlütüne katıldılar.

Babaları Hacı Ali Doğan’dan bayrağı devralan ve yeni yatırımlarla sürekli büyürken, yakın zamanda bir de Kelebek markasını bünyesine katarak mobilya sektörünün lideri konuma gelen Doğanlar Yatırım Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan yaptığı konuşmada, 1999 yılında vefat eden babaları Hacı Ali Doğan’ı, ölümünün yıldönümünde rahmetle andıklarını söyledi. Doğan, “İnsanların en hayırlısı, insanlığa hizmet edendir. Biz de Doğan ailesi olarak ülkemize ve Biga’mıza hizmet etmeye çalışıyoruz. Babamızın bir sözü vardı, biz kardeşler olarak çok etkilendiğimiz. ‘Kapınıza kim gelirse gelsin, boş çevirmeyin’ derdi. Biz de, kapımıza kim gelirse gelsin boş çevirmemeye çalışıyoruz. İş isteyene iş, aş isteyene aş vermeye çalışıyoruz” dedi.

Merhum Hacı Ali Doğan için yapılan duanın ardından, konuklara  yemek  ikram edildi.

 

  • Etiketler
  • Yorumla


reklam
Gemici
Gemici
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz