SON DAKİKA

Sosyal Medyada Paylaş

GÜMÜŞÇAYSPOR RAHAT KAZANDI

GÜMÜŞÇAYSPOR RAHAT KAZANDI

Süper Amatör Ligde mücadele eden Gümüşçayspor ile Biga Adaspor karşı karşıya geldiği Mücadele’de Gümüşçayspor rakibi Adaspor’u 7-2 yenmeyi başardı.

Maça daha hızlı başlayan ev sahibi takım Gümüşçayspor maçın henüz 2 dakikasında Uğur Kaçar’ın sol taraftan yaptığı atakta ceza sahası içine yerden kestiği topla çok iyi buluşan İsmail Salcan’ın attığı golle takımını 1-0 öne geçirmeyi başardı.

Maçın 5 dakikasında ev sahibi takımdan İsmail Salcan’ın akıl dolu ara pasında topla ceza sahası içinde çok iyi buluşan Melih Akçay’ın yerden sert ve düzgün vuruşunda top bir kez daha fillerle buluşunca skoru 2-0 yapmayı başardı.

Maçın 17 dakikasında ev sahibi takımın kullandığı faul atışında Uğur Kaçar’ın harika şutunda köşeye giden topu aynı güzellikle Adaspor kalecisi Enes topu kornere çelmeyi başardı.

Maçta daha atak oynayan ev sahibi takım Gümüşçayspor maçın 19 dakikasında İsmail Salcan’ın sağ taraftan getirdiği topu ceza sahası arka direğe kestiği topta yine ev sahibi takımın golcüsü Melih Akçay  kafa ile attığı harika golle skoru 3-0 yaptı.

Maçın 20 dakikasında adeta baskılı bir oyun sergiliyen ev sahibi takımdan Melih Akçay ceza sahası dışında attığı harika golle skoru 5-0 yapmayı başardı.

Maçın 41 dakikasında konuk takım Adaspor girdiği gol pozisyonundan Recep ile yararlanamadı.

Maçın ilk yarısı bu skorla bitecek derken yine sahnede İsmail Salcan’ın vardı. Yerden kestiği topla ceza sahası içinde topla çok iyi buluşan ev sahibi takımın golcü ismi Uğur Kaçar’ın akıl dolu attığı golle skoru 5-0 yaptı.

Maçın 45+1 dakikasında  Berkay Çakır’ın sol taraftan attığı golle skoru 5-1 yapmayı başardı.

Maçın ilk yarısında başka gol sesi çıkmayınca ev sahibi takım Gümüşçayspor rakibi Adaspor 5-1 üstünlüğüyle girdi.

Maçın ikinci yarısına  her iki takımda baskılı başladı. Maçın 65 dakikasında konuk takımın sağ taraftan yaptığı atakta ceza sahası içine kesilen topla çok iyi buluşan Berkay Çakır’ın yerden sert ve düzgün vuruşunda skor 5-2 getirdi.

Maçın 67 dakikasında ev sahibi takımın atağında ceza sahası içinde Engin Aydın sert vuruşunda konuk takım kalecisi Enes’den seken topu Engin Aydın topu bir kez daha fillerle buluşturunca skor 6-2 oldu.

Maçın ikinci yarı oyuna dahil olan ev sahibi takımın genç yeteneği Emre Güneş ceza sahası dışından attığı harika golle skoru 7-2 yapmayı başardı.

Maçın kalan dakikalarında başka gol sesi çıkmayınca ev sahibi takım Gümüşçayspor rakibi Adaspor’u 7-2 yenmeyi başardı.

 

 

 

 

 

 

 

 

SON EKLENENLER
Scroll to Top