reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
BİGA TRİBÜN | Gümüşçay iftarını açtı, kupayı kaldırdı |
reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam
  • Ana Sayfa » SPOR
  • 31 Mayıs 2018 - 22:03:44
Gümüşçay iftarını açtı, kupayı kaldırdı

reklam

reklam
Gümüşçay iftarını açtı, kupayı kaldırdı

Gümüşçay Belediyesi’nin düzenlemiş olduğu iftar yemeğine siyasetten spora bir çok isim katıldı.

Gümüşçay’da düzenlenen iftar programında Gümüşçaylılar buluştu. Gümüşçaylıların yoğun katılım gösterdiği iftar yemeği öncesinde canlı performans ilahi dinletileri yapıldı. Oruçların açılması sonrasında dualar edildi. Yemek sonrasında 2. amatör kümeden 1. amatör kümeye şampiyonluğunu garantileyen Gümüşçayspor geceye damgasını vurdu. Düzenlenen kupa töreninde önce sahneye Gümüşçayspor Yönetim Kurulu davet edildi. Antrenör Özden Akman yaptığı konuşmada “Gümüşçay Belediye Başkanı Sayın Adnan Pastırmacı’ya, yönetim kurulumuza çok teşekkür ediyorum dedi.” Ayhan Akkaya’nın sunuculuğunu üstlendiği gecede futbolcuların isimleri tek tek okunarak sahneye alkışlar eşliğinde çağrıldı. Kupa törenine vatani görevini yaptığı için katılamayan Uğur Orakçıgölü de unutulmadı. Birinci kaptan Fatih Bilgin’in takım adına yaptığı konuşmada “Takım olarak çok mutluyuz, yönetim kurulumuza, başkanımıza ve herkese takımım adına çok teşekkür ediyorum” dedi.

Gümüşçay Başkanı Pastırmacı “Futbolcularımızın formalarında görüyoruz ki “efsane geri döndü” yazıyor. Çanakkale 1. amatör küme şampiyonu ara vermişti, geri döndü, inşallah başarılarımız artarak devam edecek. Sponsorlarımıza, sporcularımıza, yönetim kurulumuza, teknik heyetimize ve taraftarlarımıza çok teşekkür ediyorum. Bu takımı süper amatörde görmek istiyoruz” dedi.

Madalya töreninde şampiyon takımın futbolcularına madalyalarını İl Genel Meclis Üyesi Bülent Korkmaz, AK Parti Biga İlçe Başkanı Ahmet Şahin, Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı, Karabiga Belediye Başkanı Muzaffer Karataş, ASKF Başkanı Furiz Erdil, ASKF Genel Sekreteri Hayrettin Açar taktılar. Madalyalarını alan futbolcular sonrasında takım kaptanı Fatih Bilgin önderliğinde şampiyonluk kupalarını yakılan meş’aleler ve havai fişek gösterileriyle havaya kaldırdılar.

2. Amatör kümeden 1. Amatör kümeye yükselen şampiyon Gümüşçayspor’un kupa töreni

Biga TV paylaştı: 31 Mayıs 2018 Perşembe

 

  • Yorumla

reklam
Gemici
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz