reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
BİGA TRİBÜN | Gökhan Gür: Birlikte kazanacağız |
reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 1 Kasım 2018 - 14:31:32
Gökhan Gür: Birlikte kazanacağız

reklam

reklam
Gökhan Gür: Birlikte kazanacağız

Cumhuriyet Halk Partisi Biga İlçe Örgütü’nün 14 Kasım’daki önseçim kararı sonrası aday adaylık başvurusunu yapan Gökhan Gür, üyelerle buluşmaya devam ediyor.

CHP Biga İlçe Örgütü’nde yönetim kurulu üyeliği de yapan Gökhan Gür, partili kadın üyelerle buluştuğu kahvaltılı toplantıda 2014 seçimlerinde 4’üncü sıra adayı olduğunu ve bu süreçte ciddi deneyim kazandığını ifade etti.

Hem gençlik heyecanı açısından, hem de mesleği nedeniyle köylerle ve köylülerle iletişim halinde olması nedeniyle aday adayları arasında avantajlı durumda olan Gökhan Gür özetle şunları söyledi:

“Bugün partili kadınlarımızla bir araya geldik, değerlendirmelerde bulunduk. Birlikte kazanabileceğimize inanıyorum. Bugün bu inancım daha çok arttı. Katılan tüm kadın üyelerimize teşekkür ediyorum. Ben çocuklarımı çok seviyorum. Çocuklarımın da geleceği için bir şeyler yapmam gerektiğine inanıyorum. Köylerimizde yaşanan geri gidişi, üretimden uzaklaşma süreçlerini, küresel firmalara teslim oluşu, hayvancılığın ve çiftçiliğin yok oluşunun sonuçlarını birebir yaşıyorum. Bu şekilde devam etmesinin ülkemiz için nasıl büyük bir yıkım olacağını görüyorum. Bu yüzden bu yola çıktım. Köylümüze üretimi yeniden arttırmak için, gençlerimizin köylerimizde üretime yönelmeleri için elimden gelen çalışmayı yapmak istiyorum. Üyelerimizin de oylarıyla aday olursam ve yine halkımızın destekleriyle seçilirsem çok çalışacağım. Ayın bir haftası toplantılara gidip, oylamalara katılıp dönen bir il genel meclis üyesi olmayacağım. Birlikte kazanacağız, biliyorum. Tüm üyelerimizin bu sorumlulukla oy kullanacağını düşünüyorum.”

Kahvaltılı toplantıda bir yandan da çocuklarıyla ilgilenen Gür, eşi ve çocuklarıyla hatıra fotoğrafı ihmal etmedi.

 

  • Etiketler
  • Yorumla

reklam
Gemici
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz