SON DAKİKA

Sosyal Medyada Paylaş

Gider’den Biga OSB’ye ziyaret

AK Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider, Biga’da gerçekleştirecekleri bugünkü temaslarına Biga OSB yönetim kurulunu ziyaretleri ile başladı.

Biga Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıda Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı, Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi, Biga İlçe Başkanı Nihat Borazan ve sanayici iş insanlarının hazır bulunduğu görüşmelerde gündem değerlendirmeleri yapılarak, OSB ve Çanakkale ile ilgili yürütülen çalışmalar üzerine istişarelerde bulunuldu.

AK Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider, ciddi sayıda insana istihdam sağlaması, bulundukları bölgelere katkıları ve ekonomik getirileri açısından son derece önemli bir yere sahip olan OSB’lerin desteklenmelerinin son derece önemli olduğunu, iş insanlarının ilettikleri taleplerin değerlendirilip gerekli çalışmaların yapılmasına her zaman öncelik verildiğini, bundan sonra da aynı ihtimam ile bu çalışmaların yürütülmeye devam edileceğini dile getirdi.

haber merkezi

SON EKLENENLER
“Hep birlikte çok çalışarak başaracağız”

“Hep birlikte çok çalışarak başaracağız”

27/11/2023 GÜNCEL, SİYASET

Cumhuriyet Halk Partisi'nde aday adaylığı başvurusu için son günlere girilirken; CHP Karabiga Belde Başkanı Semih

Devamını Oku
Uyuşturucu Operasyonunda 4 Şahıs Tutuklandı

Uyuşturucu Operasyonunda 4 Şahıs Tutuklandı

27/11/2023 GÜNCEL

Çanakkale İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından yapılan operasyonda 4 şahıs tutuklandı.

Devamını Oku
Scroll to Top