SON DAKİKA

Sosyal Medyada Paylaş

GENÇ BİR EKİBİZ BAŞARACAĞIZ

Geçtiğimiz Günlerde yeniden yapılandırılan Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Teşkilatı ilk yönetim kurulu toplantısını yaptı.

Geçtiğimiz günlerde yeniden yapılandırılan Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Teşkilatı ilk yönetim kurulu toplantısını yaptı.  Belediye Meclis Üyelerinin de katıldığı toplantıda gündem değerlendirmesinin şeklinde geçti.

Toplantıda  partililere seslenen MHP İlçe Başkanı Salih Altınkaya, zor ancak kutlu bildikleri bir vazife için ellerini taşın altına koyduklarını ifade ederek el birliği ile MHP olarak çalışmalara şimdiden başladıklarını söyledi. Türkiye’nin zorlu bir süreçten geçtiğini ve bu zorluğun da üstesinden gelineceğine inandığını belirten”Altınkaya Şehitlerin kanları ile suladığı bu aziz vatan topraklarımızda huzurumuzu kaçırmak isteyenlerin el birliği ile çalıştığı bir günde bizlerin daha çok çalışması gerekiyor. Bu ülkeyi karşılıksız seven Ülkücüler Milli birlik ve beraberliğimiz kastedildiğinde hiçbir menfaat gözetmeksizin Ülküsü ve ülkesi için her şeyi yapmaya göze almıştır. Bizler de partimizin ve Ülkücü hareketin hak ettiği yere taşınması için elimizden geleni yapacağız. Dinamik bir yapıya sahibiz. Herkesin kapısını çalıp partimizin sadece bir siyasi parti değil Memleket için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan insanların bir arada olduğu bir bir çatı olduğunu da anlatmaya çalışacağız” dedi.

MHP  Belediye Başkan Yardımcısı Sıtkı Keçici yaptığı konuşma’da hep birlik olmamız gereken durumları yaşıyoruz şu anda mümkün olduğunca ortamı germeden ve bu ittifaka zarar vermeden milli değerleri koruyarak bu süreci en kısa zamanda atlatacağımıza ben eminim. Milliyet hareket partisi önemli bir pozisyonda genel Başkanlarımız ve İlçe yönetimi bu konuda çok hasas davranıyor. Önce milletimizin ve vatanımızın yanındayız bize bir görev düşerse hepimiz bu görevi Lahikıyla yerine getirmek için Genel Başkanın bir emrini bekliyoruz.  İnşallah ülkemiz en kısa zamanda düzlüğe çıkar dedi.

  

 

 

SON EKLENENLER
motosiklet kazası: Bir kişi yaralandı

motosiklet kazası: Bir kişi yaralandı

28/11/2023 GÜNCEL

Biga da  meydana gelen tek taraflı trafik kazasında motosiklet sürücüsü yaralandı. Kazayı gören diğer sürücüler

Devamını Oku
“Hep birlikte çok çalışarak başaracağız”

“Hep birlikte çok çalışarak başaracağız”

27/11/2023 GÜNCEL, SİYASET

Cumhuriyet Halk Partisi'nde aday adaylığı başvurusu için son günlere girilirken; CHP Karabiga Belde Başkanı Semih

Devamını Oku
Scroll to Top