reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
BİGA TRİBÜN | Galatasaraylılar Protokol Ziyaretlerinde |
reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam
  • Ana Sayfa » SPOR
  • 15 Mayıs 2018 - 16:35:10
Galatasaraylılar Protokol Ziyaretlerinde

reklam

reklam
Galatasaraylılar Protokol Ziyaretlerinde

Biga Galatasaray Taraftarlar Derneği Yeni Yönetimi Protokol Ziyaretlerini Gerçekleştirdi.

08 Mayıs tarihinde gerçekleşen kongrede Biga Galatasaray Taraftarlar Derneği Yönetimine seçilen Hakan Kar ve ekibi seçim sonrası ilk olarak Çavuşköy Özel Eğitim ve İş Uygulama Merkezini ziyaret ederek sarı kırmızı renkli hediyeleri oradaki öğrencilere takdim etti. Daha sonra Galatasaray Taraftarlar Derneği Yönetim Kurulu Biga Kaymakamı Mustafa Can, Biga Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Soytürk , Biga Belediye Başkanı İsmail Işık, Biga İlçe Emniyet Müdürü Alaaddin Tekin, Biga İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen, Karabiga Belediye Başkanı Muzaffer Karataş, Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı, Biga Esnaf Odası Başkanı İbrahim Mutur, Biga Şoförler Odası Başkanı Sait Tanur, Biga Kahveciler Odası Başkanı Ahmet Ünal, Biga Lokantacılar Odası Başkanı Emin Aktaş, Biga Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi Başkanı Mehmet Sokullu’yu makamlarında ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundular.

Biga Galatasaray Taraftarlar Derneği Yönetimi göreve geldikten sonra ilk olarak Biga Kaymakamı Mustafa Can’ı dernek üyesi yaptılar ve Biga’da ki Galatasaray taraftarlarını derneğe üye olmaya davet ettiklerini belirttiler.

Biga Galatasaray Taraftarlar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Kar ziyaretler ile ilgili yaptığı açıklamada “ Biga’da bulunan protokol ziyaretlerimizi gerçekleştirdik. Bizleri kabul eden Biga Kaymakamımız Sayın Mustafa Can başta olmak üzere Biga sivil toplumundaki tüm Başkan ve Müdürlerimize yönetim kurulumuz ve derneğimiz adına teşekkür ederim. Bizler Biga sivil toplumunda etkin rol almak istiyoruz ve her zaman birlik beraberlik içerisinde Bigamız için ne gerekiyorsa yapmak için çalışacağız. “ dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla


reklam
Gemici
Gemici
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz