SON DAKİKA

Sosyal Medyada Paylaş

FATİN RÜŞTÜ ZORLUNUN ADI ÜMÜŞÇAY’DA YAŞAYACAK

Belediyemiz tarafından, 07.05.2020 Tarihinde yapılan Gümüşçay Beldesi’ ne “SENTETİK FUTBOL SAHASI VE SOYUNMA ODASI” yapılması ihalesi kapsamında, yüklenici firma ile belediyemiz arasında bu gün sözleşme imzalanmıştır.

Kısa zamanda başlaması beklenen çalışma, 2 ay içerisinde beldemiz eski çim saha üzerine, sentetik çim olarak yapılacak olup, yanına da soyunma odaları inşa edilecektir.

27 Mayıs 1960 tarihinde gerçekleştirilen ihtilal sonucu Yassı Ada da yargılanarak idamına karar verilen ve idam edilen, tarihe demokrasi şehidi olarak geçen, Çanakkale Milletvekilliği yapmış Fatin Rüştü ZORLU’ nun ismini yaşatmak adına, yenilenecek olan futbol sahasına “FATİN RÜŞTÜ ZORLU SPOR KOMPLEKSİ” adı verilecektir.

Bu spor kompleksinin kazandırılmasında emeği geçen başta Spor Bakanımız Dr.Mehmet Muharrem KASAPOĞLU’na Ak Parti Grup Başkanvekilimiz Bülent TURAN’a ve Ak Parti Çanakkale Milletvekilimiz Jülide İSKENDEROĞLU’na teşekkür ediyoruz.

SON EKLENENLER
Gümüşçay Belediyesi’nden Toplu Konut Müjdesi

Gümüşçay Belediyesi’nden Toplu Konut Müjdesi

08/12/2023 GÜNCEL

Gümüşçay Belediyesi, dar gelirli vatandaşların konut sahibi olabilmesi için proje başlattı. Gümüşçay Belediyesi tarafından yapılan

Devamını Oku
Çetin, belediye meclis üyeliği için başvurdu

Çetin, belediye meclis üyeliği için başvurdu

08/12/2023 GÜNCEL

Geçmiş yıllarda Biga Belediyesi'nde temizlik işlerini yöneten Nihat Yaşar Çetin, Cumhuriyet Halk Partisi'ne Biga Belediye

Devamını Oku
Scroll to Top