reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
BİGA TRİBÜN | ERDOĞAN SEVGİSİ SOKAKLARA SIĞMADI |
reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 10 Mart 2019 - 17:52:19
ERDOĞAN SEVGİSİ SOKAKLARA SIĞMADI

reklam

reklam
ERDOĞAN SEVGİSİ SOKAKLARA SIĞMADI

Cumhur İttifakı Biga Belediye Başkan Adayı Bülent Erdoğan, hükümet meydanında bir araya gelen binlerce Bigalı ile birlik ve beraberlik yürüyüşü gerçekleştirdi.

Seçim çalışmalarına yoğun bir tempoyla devam eden Cumhur İttifakı Ak Parti Biga Belediye Başkan Adayı Bülent Erdoğan’ın ‘Gönüller yapmak ve Bigamızı birlikte yönetmek için Kavaklık’ta buluşuyoruz’ çağrısına binlerce Bigalı karşılık verdi. Başkan adayı Erdoğan’a destek olmak için hükümet meydanına akın eden kadın erkek, genç yaşlı binlerce Bigalı ellerindeki Türk bayraklarını sallayarak yürüyüşe geçti. Gençlerin dev Türk bayrağı açtığı ve meşale yaktığı yürüyüşe bazı vatandaşlar ise evlerinin camından destek verdi. Çan caddesi üzerinden yürüyerek Kavaklık Merkez Kıraathanesi önüne gelen coşkulu kalabalığı yine yoğun bir kalabalık karşıladı.

Başkan adayı Erdoğan’a vatandaşların ilgisi büyük olurken, Sakarya Mahallesi Muhtarı Mustafa Kurt, Erdoğan’a çiçek takdim ederek ‘hoşgeldiniz’ dedi. Kavaklık gençleri ise dev Kavaklıkspor bayrağını açarak kalabalığın önünde yürüdü.

ERDOĞAN’DAN BİRLİK VE BERABERLİK VURGUSU

Slogan ve ıslıklar eşliğinde Kavaklık Merkez Kıraathanesi önünde konuşma yapan Cumhur İttifakı Ak Parti Biga Belediye Başkan Adayı Bülent Erdoğan, ilk olarak birlik ve beraberlik vurgusu yaptı ve “Bu akşam çok güzelsin Biga. Allah birliğimizi ve beraberliğimizi bozmasın inşallah” dedi.

“ÇOK ŞÜKÜR BUGÜN HEP BİR ARADAYIZ”

Coşku karşısında yaşadığı duyguları dile getiren Erdoğan, “Doğduğum, sokaklarında top oynadığım, simit sattığım, pazarcılık yaptığım aşık olduğum, evlendiğim ve çocuklarımı kucağıma aldığım Biga bu akşam çok güzelsin. Ülkemizin birlik ve beraberliği ile bekası için genel başkanlarımızın kurmuş olduğu Cumhur İttifak’ı Bigamız’da da bir araya geldi ve çok şükür hep bir aradayız. Allah birliğimizi ve beraberliğimizi bozmasın inşallah” diye konuştu.

“EMANETİNİZİ KORUMAYA HEPİNİZİN HUZURUNDA SÖZ VERİYORUM”

Belediyecilik anlayışıyla ilgili temel ilkelerinin sevgi, saygı, nezaket ve güven olduğunu söyleyen Erdoğan, “31 Mart’ta Bigalı hemşehrilerimizin gelecek 5 yılın yönetim emanetine ben Bülent Erdoğan Cumhur İttifakı Ak Parti Biga Belediye Başkan Adayı olarak tüm meclis üyesi adaylarımızla talibiz. Emanetinizi namusumuz gibi korumaya hepinizin huzurunda söz veriyorum. Belediyecilik anlayışımızla ilgili temel ilkemiz sevgi, saygı ve nezaket olmakla birlikte planlı, etkin ve verimli olacağız. Akıl ve takım ruhuyla hareket edip sorunlara hep birlikte çare bulacağız ve israfa kesinlikle fırsat vermeyeceğiz. Belediye hizmetlerinde sağcısı ve solcusu ile her türlü görüşe sahip olan tüm Bigalı hemşehrilerimizi ayrıştırmadan ‘hep beraber Biga’yız’ diyeceğiz. Hizmetlere Allah’ın izniyle devam edeceğiz ve kapımız göstermelik açık olmayacak, kapımız herkese açık olacak. Sözde değil, sözler de kalan değil özde birliktelik olmakla birlikte sözümüz farklı icratımız farklı olmayacak. Ben açık söylüyorum bu konuştuklarımı kaydedebilirsiniz yarın öbür gün bizim karşımıza çıkarabilirsiniz” ifadelerini kullandı.

 

 

  • Etiketler
  • Yorumla

reklam
Gemici
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz