reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
BİGA TRİBÜN | ERDOĞAN; KİŞİLER GELİR GEÇER, AMA MAKAMLAR BAKİDİR |
reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam
  • Ana Sayfa » SİYASET
  • 1 Nisan 2019 - 13:33:19
ERDOĞAN; KİŞİLER GELİR GEÇER, AMA MAKAMLAR BAKİDİR

reklam

reklam
ERDOĞAN; KİŞİLER GELİR GEÇER, AMA MAKAMLAR BAKİDİR

Cumhur İttifakı Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, yerel seçimle ilgili seçim sonrası ilk açıklamasını yaptı.

Erdoğan açıklamasında, “Bugün tüm Türkiye’de olduğu gibi Biga’da da önümüze sandık geldi ve belediyemizin 5 yıllık yönetim emanetini oradaki irademizi kullanarak sandıklarda bunu gösterdik. Ben Biga’da sandığa gidip oy kullanan tüm Bigalı hemşerilerime teşekkür ediyorum. Kişiler gelir geçer, ama makamlar bakidir. Biga Belediyesi Bigalıların dedik. Biz Bigalıların kantarına inanıyoruz dedik. Milletimizin kararı bizim baş tacımız dedik. Biz 20 Ocak’tan bugüne seçim çalışmalarımızda, ilçe başkanımız, Milliyetçi Hareket Partisi ilçe başkanımız, kadın kollarımız, gençlik kollarımız, Ülkü Ocaklarımız, tüm teşkilatımızla beraber seçim çalışmalarımızı hızlı bir şekilde başlattık ve bugüne geldik. Kazanan inanın ki Biga oldu.

Biz seçimlerden önce kampanyalarımız da sizlere ne dediysek doğrusunu söyledik. Her zaman arkasındayız. Bu kutlu yolda bizi yalnız bırakmayan hem teşkilatlarımıza hem çok kıymetli Bigalı hemşerilerimize bir kez daha teşekkür ediyorum. Biz dediğimiz gibi 55 bin kişinin hizmetkarı olduk, hizmetinizdeyiz. Biz size kesinlikle efendilik yapmayacağız. Hiçbir siyasi görüş ayrımı yapmadan, etnik ayrımı yapmadan, Biz Biga da yaşayan tüm hemşerilerimize eşit bir şekilde Gönül Belediyeciliğini birlikte başlattık. Seçimlerde aday olan tüm adaylarımıza teşekkür ediyorum. Biz başında da tüm siyasi partilerimizi ve sivil toplumlarımızı ziyaret ettik.

Biz Bigalıyız, düğünde de cenazede de hep beraberiz. Kesinlikle sevgi saygı çerçevesinden dışarı çıkmayalım. Birlik beraberlik içerisinde çok şükür seçim çalışmalarımızı yaptık ve bugünlere geldik. Tüm adaylarımıza ve onları destekleyen arkadaşlara hemşerilerimize teşekkür ediyorum. Buradan Biga’ya Bir söz daha vermek istiyorum. Biz nasip olursa, Rabb’im ömür verirse 5 yıl sonraki seçimlerde bize oy vermeyen Bigalı hemşerilerimizin oyuna da talibiz. Gönül Belediyeciliği derken bu sadece yazılarda değil. Biz Biga’da 55 bin hemşerilerimizle Gönül Birliğimizi kuracağız. Gönül gönüle, el ele, kol kola Bigamızı Güney Marmara’nın incisi haline hep beraber getireceğiz.” Dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla

reklam
Gemici
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz