reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
BİGA TRİBÜN | Erdoğan ,Belediye Başkan Aday Adaylığını Açıkladı |
reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam
  • Ana Sayfa » SİYASET
  • 9 Kasım 2018 - 16:22:07
Erdoğan ,Belediye Başkan Aday Adaylığını Açıkladı

reklam

reklam
Erdoğan ,Belediye Başkan Aday Adaylığını Açıkladı

AK Parti Biga Belediye Başkanlığı aday adaylığı için ilk başvuru Bülent Erdoğan’dan geldi.

AK Parti Belediye Meclis Üyesi Bülent Erdoğan Adalet ve Kalkınma Partisi Biga ilçe Başkanlığı’na giderek Belediye Başkanlığı aday adaylığı başvurusunu yaptı. Erdoğa’nın başvurusunu Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Şahin teslim aldı.
Adaylık başvurusu sırasında konuşan Bülent Erdoğan; Neden aday adayı oldum kurucu Genel Başkanımız Sayın Cumhurbaşkanımızın dediği gibi halka hizmet hakka hizmet anlayışını yaşatabilmek için aday adayı oldum. Halkımızın dertleri ile dertlenip halkımızın hizmetkarı olmak için,Biga’da çok daha güzel işleri çok daha çabuk zamanda yapmak için aday adayı oldum. Ben yaptım oldu anlayışına son vermek birlikte yönetim anlayışı ile yönetmek için aday adayı oldum. Sadece kendi çevrelerine değil tüm halkımıza eşit hizmet etmek için aday adayı oldum. Halkın sesi ,milletin sesi, Esnafın sesi, Taksicinin , Minibüsçünün , pazarcının,öğrenci kardeşlerimizin sesi olmak için aday adayı oldum.

Belediye bütçesinin yerinde kullanmak için aday adayı oldum diyen Erdoğan; Grup başkanımız sayın Çanakkale milletvekilimiz Bülent Turan’nın devam vurguladığı gönül köprülerini kurmak için aday adayı oldum, çok değerli dostlarım biz çok büyük bir aileyiz her zaman biriz ve her zaman beraberiz şunu belirtmek isteriz ki aday adaylığı sürecinde kesinlikle bir yarış olarak görmüyorum açıklanacak aday kim olursa olsun bizim baş tacımızdır.Yılmadan, yorulmadan birlik beraberlik içinde çalışmak bizden ,destek sizden ,yardım Allahtan dır bu süreç partimiz için Biga’mız için hayırlı olsun hepinizde çok teşekkür ederim dedi.

Bülent Erdoğan Kimdir
15 Temmuz 1976 Biga doğumluyum.Biga Ticaret Meslek Lisesi mezunuyum pazarcılık ile geçimini sağlayan Garip Ali’nin oğluyum babamın mesleğini sebze ve meyve ticareti ve nakliye işleri olarak şu an sebze halinde devam ettirmekteyim. Evliyim 3 çocuk babasıyım siyasi hayatım AK Parti ile başladı 2011-2013 yılları arasında ilçe başkanlığı görevini yürüttüm şu an Biga belediyesi meclis üyesi olarak Göreve devam ediyorum.

  • Etiketler
  • Yorumla

reklam
Gemici
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz