SON DAKİKA

Sosyal Medyada Paylaş

Engin Başkandan Veda

Gençliğimizin özel zamanları vardır. Üniversite sınavını kazanırız o heyecanı unutamayız, askere gideriz askerlikte ömür boyu anlatacak anılar biriktiririz. Severiz ️ , Evleniriz hayatlarımızı birleştirerek yeni ufuklara yelken açarız…  

Bu gibi özel anlarımıza bizde Biga Ak Parti Gençlik Kolları Başkanlığı görevini sığdırdık. Genç dostlarımla beraber Biga Ak Parti Gençlik Kolları görevlerini yerine getirmenin gururunu yaşıyorum. Başkanlığımız süresince 1 Genel Seçim 1 Yerel seçim yarışına girdik ve milletimizin oyları ile çok şükür galip çıktık. Sizlerin huzuruna çıkıp oy istediğimiz Saygıdeğer Milletvekillerimizin, Belediye Başkanlarımızın, İl Genel Meclis Üyelerimizin, Belediye meclis üyelerimizin görevlerini başarılarla yerine getirmesini izliyor ve destekliyoruz.

Bizler sadece seçim zamanları çalışmalarımızla değil de olağan zamanlarda da bu milletin vicdanı olmaya çalışan ekip olarak anılmak istedik.

Siyaset; büyüklerimizin bulaşma dedikleri bir mecra olarak gördük hep. Ancak siyasetin ne kadar önemli olduğunu kısaca anlatmak isterim, siyaset ile Uluslar, devletler, milletler, yerel yönetimler yönetiliyor. En önemli etkendir siyaset, onun için yalansız, riyasız, abartısız, iyi niyetli, gıybetsiz, iftirasız olmak zorunda…  Siyaset icra edilirken,  Müslüman kişiler olduğumuzu unutmamak gerekir.

Göreve geldiğimiz günden bu yana Partimizin bizlere vermiş olduğu görevleri yerine getirmeye çalıştık. Her daim sahadaydık… Gençlik Kolları Ak Partinin Vicdanıdır görüşüyle  yapılan  yanlışlara, eksiğe, gözden kaçana her zaman dikleşmeden  dik durmasını bildik… Bölgemizde bizlere aktarılan sorunları eksiksiz üstlerimize bildirdik. İyisi ile kötüsüyle Görevlerimizi tamamladık.

Yaş haddinden dolayı görevimiz bitsede her daim milletimizin, gençlerimizin  yanında olduğumu söylemek isterim. Bu süreçte bilmeden kırdığım, hata ettiğim dostlardan haklarını helal etmelerini isterim. Benden yana Helal Olsun…

Bu görevi yerine getirirken bana yardımcı olan öncelikle Eşime ve Aileme, Seçimler ve olağan zamanda bana yol arkadaşlığı yapan Gençlik Kolları Üyelerimize canı gönülden teşekkür ederim. Birlikte görev yaptığımız önceki dönem İlçe Başkanımız Ahmet Şahin ve yönetimine, yeni İlçe Başkanımız Hasan Sepici ve yönetimine , İl Genel Meclislerimiz Saim Yılmaz ve Bülent Korkmaz’a , Belediye Başkanlarımız Bülent Erdoğan’a, Adnan Pastırmacı’ya, Ahmet Elbi’ye  Önceki dönem İl Gençlik Kolları Başkanı Burak Balık’a, yeni İl Gençlik Kolları başkanımız Alperen Uysal,a Önceki dönem İl Başkanımız Gültekin Yıldız,a Mevcut İl Başkanımız Naim Makas’a  Önceki dönem Milletvekilimiz Ayhan Gider abime ,  Ak Parti Grup Başkan vekili  Milletvekilim Bülent Turan,a , Ak Parti Genel Merkez Kadın KOlları Başk. Yard. Milletvekilimiz Jülide İskenderoğlu’na Biz gençlere güvendikleri için yanımızda oldukları için teşekkür ederiz.

Bu duygu ve düşüncelerimle

Bu gün itibari ile yürütmekte olduğum Ak Parti Biga Gençlik Kolları Başkanlığından yeni genç arkadaşlarımızın önünü açmak için izin istiyorum. Yeni arkadaşımız Genel merkez tarafından görevlendirilene kadar görevimi sürdürüp yeni arkadaşımıza devredeceğiz…

 

SON EKLENENLER
Scroll to Top