SON DAKİKA

Sosyal Medyada Paylaş

Elbi’den Mahalle Ziyaretleri

Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi, beldenin mahallelerini gezerek hem Karabigalıların sorunlarını dinliyor, hem de yapılan faaliyetlere ilişkin halka bilgiler veriyor.

“Başkan Mahallemizde” sloganıyla beldenin mahallelerini gezmeye başlayan Ahmet Elbi, ilk önce Zeytinlik Mahallesi’nden başladı.

5 Yılda Karabiga’ya kazandırılan icraatları anlatan Elbi, aynı zamanda vatandaşların taleplerini de dinleyerek notlar aldı.

Elbi yaptığı açıklamada “Bu akşam #BaşkanMahallemizde buluşmalarımızın ilk toplantısını Zeytinlik Mahallemizde yaptık. 5 Yılda Karabiga’ya kazandırdıklarımızı anlattığımız ve hemşehrilerimizi dinlediğimiz toplantımızda katılan yüzlerce hemşehrilerimizin yoğun ilgisi ve bizlere olan teveccühü bizleri çok mutlu etti. Sizlerden aldığımız güç ve enerjiyle Karabiga’mız için çalışmaya, Aşkınan Koşup Yorulmamaya Devam Edeceğiz. Bizim tek derdimiz her zaman memleketimize hizmet etmek olmaya devam edecek.  Bu akşam bizlerle olan Kıymetli Yol Arkadaşlarım Meclis Üyelerimize, Çalışma Arkadaşlarıma ve değerli hemşehrilerime teşekkür ediyorum.” Dedi.

Elbi, mahalle buluşmalarının devam edeceğini söyledi.

SON EKLENENLER
Scroll to Top