reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
BİGA TRİBÜN | Doğum günü pastasında o sloganı kullandılar |
reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 17 Temmuz 2018 - 09:34:31
Doğum günü pastasında o sloganı kullandılar

reklam

reklam
Doğum günü pastasında o sloganı kullandılar

Biga Belediye Başkanı İsmail Işık’a kreş öğrencilerinden sonra yakın arkadaşları da sürpriz doğum günü kutlaması gerçekleştirdi.

Başkan Işık’ın kardeşi İbrahim Ay’ın organize ettiği doğum günü kutlaması Balıkkaya Mesire Alanı’nda gerçekleşti. Kutlamaya Başkan Işık’ın eşi Ruhan Işık, kızı Büşra Işık, annesi Şaziye Ay, kardeşleri, belediye meclis üyeleri, CHP Biga İlçe yönetimi, gençlik kolları, kadın kolları ve çalışma arkadaşları katıldılar.

Yaklaşık 80 kişinin katıldığı kutlamada Başkan Işık için hazırlanan pastada; “Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle, doğum günün kutlu olsun Bizim İsmail’ yazması dikkat çekti. Başkan Işık ve arkadaşları, 2014 yerel seçimlerinde ‘Bizim İsmail’ sloganıyla yola çıkmış ve 10 yıllık Mehmet Özkan başkanlığındaki 10 yıllık AKP iktidarını devirmişti. Seçim sonuçları değerlendirilirken geniş bir kesim tarafından ‘seçimi kazandıran slogan’ yorumları yapılmıştı.

Doğum günü sonrası kısa bir açıklama yapan Başkan Işık; “Güzel bir doğum günü sürprizi ve mutluluğu yaşatan eşime, kızıma, anneme, kardeşlerime, belediye meclis üyelerimize, CHP Biga ilçe yönetimimize, kadın kollarımıza, gençlik kollarımıza ve çalışma arkadaşlarıma bu büyük aile tablosu için çok teşekkür ediyorum. İlgi gösterip yanımızda olan kıymetli basın temsilcisi arkadaşlara da teşekkürler. Hep birlikte çıktığımız bu kutlu yolda Bigamız için yapacağımız işler bitmedi. Geleceği aydınlık bir Biga için çok çalışacağız” ifadelerini kullandı.

Başkan Işık’a ailesi adına kızı, parti adına, belediye meclis üyeleri adına küçük hediyeler de verildi. Daha sonra sohbet eşliğinde devam eden kutlama sona erdi.

  • Etiketler
  • Yorumla


reklam
Gemici
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz