reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
BİGA TRİBÜN | DOĞTAŞ MOBİLYA BİGA İŞLETMESİ’NİN YENİ DİREKTÖRÜ ÜMİT DEMİRHAN OLDU |
reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 13 Haziran 2019 - 12:30:50
DOĞTAŞ MOBİLYA BİGA İŞLETMESİ’NİN YENİ DİREKTÖRÜ ÜMİT DEMİRHAN OLDU

reklam

reklam
DOĞTAŞ MOBİLYA BİGA İŞLETMESİ’NİN YENİ DİREKTÖRÜ ÜMİT DEMİRHAN OLDU

Dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerleyen ve başarılı  bir ihracat yılı içerisinde bulunan Doğtaş Mobilya’da  gelişmeler devam ediyor. Yapılan açıklamada İnsan Kaynakları Direktörü olarak görev yapan Ümit Demirhan’ın Doğtaş Mobilya Biga İşletme Direktörlüğü’ne atandığı duyuruldu.

1.500  çalışanı, yurtiçinde ve yurtdışında 200’ü aşkın konsept mağazası ile mobilya sektörünün global arenadaki önemli oyunculardan biri olan  Doğtaş Mobilya’nın başarısının arkasında; müşteri memnuniyeti kadar köklü çalışan kadrosu ve çalışanlarına verdiği değerde yer alıyor.

Doğtaş Mobilya’nın dünyaya uzanan başarı hikâyesinin başlangıç noktası olan Çanakkale Biga’da bulunan fabrikasının İşletme Direktörlüğü’ne 11 yıldır Doğtaş Mobilya ailesinin bir üyesi olan ve 2015 yılından bu yana da İnsan Kaynakları Direktörü olarak görev yapan Ümit Demirhan’ın atandığı açıklandı.

 

“Hedefimiz Mutlu çalışanlarımız ile birlikte  Endüstri 4.0’a yoğunlaşarak sürdürülebilir başarılarımızı katlamak” 

 

Konuyla ilgili açıklama yapan Ümit Demirhan; “İnsan kaynakları direktörlüğü görevim boyunca hedefim her zaman yapabildiğimin en iyisini yapmak için çaba harcamak oldu. Yeni  görevimde de hedefim, mutlu çalışanlarımız ile birlikte kişisel gelişimlerine  katkı sağlamak, yaptığımız işlerin kalitesini arttırmak olacaktır. Sürekli gelişen teknolojiyle birlikte Endüstri 4.0’a yönelik mühendislik alanında çalışmalarımızı yoğunlaştırmak, İşletmeye ortak bir dil kazandırıp sürdürülebilirliğini sağlayacak yeni başarıların altına imzamızı atabilmek olacaktır”dedi.

Ümit Demirhan Hakkında

İş yaşamına 1997 yılında Türk Silahlı Kuvvetleri Jandarma Genel Komutanlığı’nda başlayan Ümit Demirhan 2008 yılında Yüzbaşı rütbesindeyken TSK ‘dan ayrılmış ve aynı yıldan itibaren Doğtaş Mobilya’da görev almaktadır. Doğtaş Mobilya’da sırasıyla İnsan Kaynakları ve İdari İşler Müdürlüğü akabinde, Satış Sonrası Operasyonlar Direktörlüğü görevini yürüttükten sonra 2015 yılı itibariyle Doğtaş Mobilya İnsan Kaynakları Direktörü görevini üstlendi.

 

Bursa Işıklar Askeri Lisesi ve Ankara Kara Harp Okulu Sistem Mühendisliği Lisans Programı’ndan mezun olan Demirhan, Yüksek Lisans eğitimini Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İktisat Bölümü’nde tamamladı. Demirhan İngilizce ve Fransızca bilmektedir.

  • Etiketler
  • Yorumla


reklam
Gemici
Gemici
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz