SON DAKİKA

Sosyal Medyada Paylaş

DOĞAN MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

Biga Ticaret Odası Başkanı Şadan Doğan, SMA Tip 1 kas hastası olan Ahmet Alp bebek için Muhtarlarla buluşarak yardım kampanyasına destek çağrısında bulundu.

Bugün Muhtarlarla bir araya gelen Ticaret Odası Başkanı Şadan Doğan hepinizin bağışlarını istiyoruz. Ekonomik durumunuz neye el veriyorsa, gönlünüzden ne geçiyorsa, Ahmet Alp İçin hep beraber yaşatmalıyız. Bunun için destekleriniz, katkılarınız, yardım kampanyasına yapacağınız her destek, her bağış Alp için çok önemli. Biliyorum ki Biga’lı, olarak büyük yürekleriyle, yüce gönülleriyle Alp’in yaşama tutunması için, tedavi olabilmesi için gereken bütün desteği sağlayacaklar. Hep beraber,  Ahmet Alp evladımızı birlikte yaşatacağız. O da bütün sağlıklı çocuklar gibi gülecek, oynayacak ve mutlu bir yaşamı olacak. Size güveniyoruz. Alp’in ailesinin izinli bir şekilde açmış olduğu hesap numarasına lütfen bağışlarınızı yapınız. El ele verip Alp’i yaşatalım” dedi.

Muhtarlar Derneği Başkanı Ayhan ferah ise tüm Muhtar arkadaşlarım olarak elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız”dedi.

Daha sonra Muhtarlara Ahmet Alp’e destek olmak için köylerde Kahvelere ve Marketlere konulmak üzere kumbara ve afiş dağıtıldı.

SON EKLENENLER
Scroll to Top