reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
BİGA TRİBÜN | Doğa Koleji Basına tanıtıldı |
reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam
Doğa Koleji Basına tanıtıldı

reklam

reklam
Doğa Koleji Basına tanıtıldı

Eğitimde fark yaratan konseptleri ile Eğitimin Türkiye’deki Lideri Doğa Kolejinin Biga’da İnşaatı devam ediyor.

Sülün kafe’de basınla bir araya gelen Doğa Koleji Kurucu Müdür Musa ÇETİN; Doğa Okulları Genel Müdürlüğü ile İperya Eğitim Hizmetleri Tic.Ltd.Şti arasında yapılan Franchising anlaşmasına göre 2019-2020 Eğitim Öğretim yılında Biga eğitimine katkı vermeye başlayacaktır dedi.

Müdür Çetin; İperya Eğitim Hizmetleri Tic.Ltd.Şti 3 ortaklı bir yapı olup Oğuz Yavuzaslan, Selçuk İpsal ve Cemil Ergün şirketin ortaklarıdır.Doğa Koleji, eğitim kalitesi ve kendine özgü eğitim modelleriyle 2019-2020 Eğitim ve Öğretim Yılı’nda Biga’da öğrencileri ile buluşacak. Çanakkale Biga Kampüsü zengin eğitim materyalleriyle, teknolojinin tüm imkânlarını kullanarak öğrencilerine mutlu ve eğlenceli bir ortamda öğrenme imkânı tanıyacak. Biga Kampüsünde, 9.100 metrekare kapalı alanı içerisinde, başta ekoloji sınıfı olmak üzere, sanat sokağı , bilişim teknolojileri laboratuarı,drama, satranç, resim ve müzik laboratuarları, fen ve matematik laboratuarları yanında kapalı spor salonu, yüzme havuzu, kütüphane, kafeterya, Doğa Store, idari ofisleri, çok amaçlı atölyeler , 500 öğrenci kapasiteli yemekhane ve 420 kişilik konferans salonunu bulunacak diyen Musa Çetin konuşmalarını şunları kaydetti.

Kampüsümüzün anaokulunda 5 şubede 100 öğrenci, ilkokulda 12 şubede 288 öğrenci, ortaokulda 12 şubede 288 öğrenci olmak üzere toplam 29 şubede 676 öğrenci eğitim-öğretim faaliyetlerinden yararlanabilecek. Biga Kampüsü 4500 metrekarelik bahçesinde planlanmış, açık basketbol, satranç, voleybol, mini futbol ve tenis sahalarının yanında,130 metrelik 2 kulvar tartan atletizm pisti, atletizm sektörleri, stretball alanları, dinlenme alanları ile öğrencilerin nefes almasına imkan tanıyacak. Çanakkale Biga Kampüsü fiber interneti, interaktif eğitim felsefesi, android alt yapısı, sınıf önü info ekranları ve yeni nesil akıllı tahtaları ile donatılmış derslikleriyle öğrencilerine ideal bir eğitim-öğretim ortamı sunacak dedi.
Kurucu Müdür Musa ÇETİN

1971 yılında Biga Çeşmealtı köyünde doğup ilkokulu köyümde okudum. Savaştepe Öğretmen Lisesi’nde 6 yıllık yatılı okul dönemi sonrası , Uludağ Üniversitesi Sınıf Öğretmenliğini 1992 yılında bitirdim. 1993 yılında Zonguldak’ta öğretmenliğe başladım. 2007 yılında Biga’ya geldim. 26 yıllık meslek hayatımın 17 yılı müdür yardımcılığı ve müdür olmak üzere yöneticilikte geçti.

Devlet okullarındaki tecrübemi Doğa Okullarının programı ve imkanlarıyla birleştirerek Biga’mızda eğitim öğretime katkı yapmaya devam etmek istiyorum.

  • Etiketler
  • Yorumla


reklam
Gemici
Gemici
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz