reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
BİGA TRİBÜN | “Daha mutlu bir şehir haline geleceğiz” |
reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam
  • Ana Sayfa » SİYASET
  • 31 Ocak 2019 - 13:14:50
“Daha mutlu bir şehir haline geleceğiz”

reklam

reklam
“Daha mutlu bir şehir haline geleceğiz”

Biga Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren Decortie firmasını ziyaret eden Biga Belediye Başkanı ve CHP’li Başkan Adayı İsmail Işık, öğle yemeğini işçilerle birlikte yedi. Yemek sonrası işçiler ve işyeri ortaklarıyla bir araya gelen Işık; “Bigamızda 5 yıldır yaptığımız gibi, hep birlikte çalışacağız, sorunları hep birlikte çözeceğiz ve hep birlikte mutlu olacağız.” diyerek destek istedi.

Biga’yı mutlu insanların şehri haline getirmek için 5 yıl önce yola çıktıklarını söyleyen CHP’li Aday Işık; “Bigamızda yapısal sorunların tamamına yakınını 5 yılda Biga Belediyemizin imkanlarıyla çözdük. Altyapı konusunda da çalışmalarımız devam ediyor. Bigamızın çehresini değiştirmeye devam ediyoruz. Sorunları yaşayanlarla birlikte çözüyoruz. Biz buna inanıyoruz ve 5 yıldır da bu inançla çalışıyoruz. Yaptıklarımız ortada, herkesin gözü önünde. Biga’da ortaya koyduğumuz gelişim ve değişimi görmeyen yoktur. Küçük sorunlar ve istekler her zaman olacaktır. Önemli olan bu sorun ve isteklerin bize ulaşması. Biz 2014 yılındaki yerel seçimlere hazırlanırken işte bu nedenle tüm Biga’ya telefon numaramı dağıtmıştık. Benim numaramı bilmeyen yoktur. Şimdi de hazırlattığımız broşürlerimizde, seçim ofislerimizde dahi kullanıyoruz. Biga Belediyemizde de ciddi bir Halk Masa sistemi oluşturduk. Bu sistem de yine bu mantıkla işliyor. Hep birlikte çalışarak Biga’yı güzelleştirdik, insanlarımızı mutlu ettik. Daha güzelini de hep birlikte başaracağız” ifadelerini kullandı.

CHP’li Belediye Meclis Üyesi Recai Cesur da Başkan Işık’la birlikte ziyarette yer aldı.

  • Etiketler
  • Yorumla


reklam
Gemici
Gemici
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz