reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
BİGA TRİBÜN | Cumhur İttifakı Bülent Erdoğan’da Birleşti |
reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam
  • Ana Sayfa » SİYASET
  • 19 Şubat 2019 - 18:01:10
Cumhur İttifakı Bülent Erdoğan’da Birleşti

reklam

reklam
Cumhur İttifakı Bülent Erdoğan’da Birleşti

31 Mart yerel seçimlerde MHP Biga’da AK Parti’yi destekleme kararı aldı.

31 Mart yerel seçimlerine yönelik Biga’da önemli bir gelişme yaşandı.MHP Biga’da AK Partili Bülent Erdoğan’ı destekleme kararı aldı.Erdoğan Cumhur İttifakının adayı olarak seçime girecek.
AK Parti Biga İlçe teşkilatında düzenlenen belediye başkan adayı ve Belediye meclis adayları tanıtımında AK Parti İlçe başkanı Ahmet Şahin İlçe Yönetim Kurulu üyeler, MHP Biga İlçe Başkanı Saadettin Saat, İlçe Yönetim Kurulu üyeler, Cumhur ittifak Belediye Başkan Adayı Bülent Erdoğan, Gümüşçay Cumhur Belediye Başkan Adayı Adnan Pastırmacı, Karabiga Cumhur Belediye Başkan Adayı Ahmet Elbi, Biga Belediye meclis adayları ve bazı partililer hazır bulundular. AK Parti Biga İlçe Başkan Ahmet Şahin ; Türkiye’mizde biliyorsunuz 50 ilimiz cumhur ittifakı ile seçime giriyor. Biga’mızda yaptığımız görüşmeler ve genel merkezlerimizin tasdikleri ile bu yerel seçime cumhur ittifakı ile seçime gireceğiz . Bundan dolayı mutlu olduğumu teşkilatım adına ifade ediyorum Biga’yı yansıtan bir başkan istiyoruz. Bu ittifakı bildiğiniz gibi milletimiz kurdu. Biga’da da bunu milletimiz talep etti bizde milletimizin talebine uyarak ittifak yaptık.Bu ittifakla beraber Biga’da Gümşçay ve Karabiga Beldelerinde de ortak liste ile seçme gireceğiz Allah yar ve yardımcımız olsun hepimiz için hayırlı olsun.
MHP ilçe başkanı Saadettin Saat ;bilindiği gibi iki liderimizin talimatları ile ülke genelinde cumhur ittifakı kuruldu bizde Biga’mızda AK Parti ile cumhur ittifakını kurduk.inşallah 31 martta yapılacak mali yerel seçilerde ak parti belediye başkan adayımız Bülent Erdoğan’ı cumhur ittifakı ile biga belediye başkanı yapacağız inşallah Biga’mıza hayırlı olsun dedi.
CUMHUR İTTİFAKININ BELEDİYE MECLİS ADAYLARI

1-Suzi Özden
2-Nesrin Sirkeci
3-Jale Kırbaş
4-Yahya Bulan
5-Mehmet Altındiş
6-Sıtkı Keçeci
7-Kerim Özdemir
8-Mümin Kahraman
9-Gökhan Demirkol
10-Saddettin Sert
11-Cahit Bakan
12-Tuğba Karagöz
13-Mustafa Ceylan
14-Hüseyin Eviş
15-Ünal Öz
16-Fatih Kaya
17-Hayriye Yılmaz
18-Önder Yavaşça
19-Murat Köse
20-Rıdvan Yavaş
21-Baran Tatlı
22-Ayhan Dündar

KONTENJAN

1-Nazım Hikmet Keskiner
2-Zeki Mutlu
3-Fatih Alkan

CUMHUR İTTİFAKI İL GENEL MECLİSİ ADAYLARI

1-Saim Yılmaz
2-Enver Koç
3-Bülent Korkmaz
4-Nihat Borazan
5-Hülya Tuncel

  • Etiketler
  • Yorumla


reklam
Gemici
Gemici
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz